De 21-jarige J.J. en de 17-jarige D.L. zijn in de vroege ochtend van dinsdag 26 augustus opgespoord en aangehouden door leden van Regio Bijstand Team Paramaribo(RBTP). De politie ontving een melding van het Command Center dat een taxichauffeur aan de Duisburglaan werd beroofd. Drie ongemaskerde mannen bedreigden hem met een mes en namen zijn mobiele telefoon af. De daders gingen er vervolgens vandoor.
Toen de politie van RBTP en Flora op de plaats delict arriveerden, troffen zij het slachtoffer aan, die een snijwond onder zijn rechteroog had opgelopen tijdens de overval. Op basis van de aangegeven signalementen werd het drietal gesignaleerd aan de Tyronneweg. Toen zij de politie zagen, sloegen ze op de vlucht. Na een waarschuwingsschot gaf een van hen zich over en kon worden aangehouden. Een tweede verdachte werd kort daarna op de Purmerendweg opgepakt.
De derde verdachte, de 16-jarige O.J., meldde zich later in de ochtend bij het politiebureau Flora met de gestolen mobiele telefoon. De telefoon is inmiddels teruggegeven aan de rechtmatige eigenaar.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is het trio in verzekering gesteld. De tweejeugdige verdachten zullen worden ingesloten in het cellenhuis van het Doorgangscentrum Opa Doelie.
- Verdachte ”Boegroe” aangehouden voor vernieling en diefstal….
- Tsang: ‘Gevaarlijkste wegen krijgen prioriteit’..
- Nieuwe RvC SLM binnen twee weken; Rusland roept op tot rust..
- Echtscheiding na 77 jaar huwelijk.
- Boer vindt fortuin van Escobar.
- Proces rond 500 kilo cocaïne in SLM-toestel voortgezet – St….
- Strafzaak tegen ‘Kappalani’ opnieuw uitgesteld.
- Hardware & Software..
- Gronduitgifte ordenen..
- Sollicitatiebrieven blijven liggen bij ministerie van Onder…..
- Politie Tsjechië al 6 jaar niet in staat illegale racewagen….
- Vermissingszaak twee mannen en drugszaken voor Kantonrechte….
- Wereldwijd zijn er nog maar 10 vaquita’s – Mexico doet te w….
- Hersendode man in China krijgt long van varken getransplant….
- Suriname werkt aan nationale richtlijn voor hiv-zorg..
- Diamanten huwelijksjubileum voor echtpaar Somai-Jagernath .
- Twee verdachten overval bij EBS-station Pokigron te Klaaskr….
- Gepensioneerde KPS-officieren bieden hun diensten aan Korps….
- Drie jongens beroven onder bedreiging van een mes taxichauf….
- TCT-minister werkt aan oplossing voor bus- en boothouders..
- Carifesta XV: Logistieke uitdagingen maar nog steeds veel p…..