PARAMARIBO — Tijdens operatie Blitz van het Korps Politie Suriname zijn R.A. (55 jaar), M.M. (36) en M.A. (28) aangehouden wegens het overtreden van de wet Verdovende middelen. Aanvankelijk was ook de 28-jarige A.L. gearresteerd, maar hij wist te ontkomen. Deze verdachte wordt opgespoord, schrijft de politie op haar website.
R.A., afkomstig van Flora, werd op 7 februari bij de oude veersteiger aan de Waterkant aangehouden door het coördinatieteam Duisburg. De Afro-Surinaamse man had haast 1,2 kilogram cocaïne, bijna negenhonderd gram crack cocaïne, sukru, hasj, bijna vijfhonderd XTC-tabletten, XTC-poeder en 195 stuks Picachu bij zich. Verder werden op hem aangetroffen pepperspray, verpakkingsmateriaal, drie iPhones, één tablet en een polshorloge R.A. is in verzekering gesteld.
(lees verder onder de )
[: politie.sr]
M.M. en M.A. werden op 8 februari aan de Van Idsingaweg te Waldeck in district Nickerie gearresteerd door manschappen van regio West. De twee Hindostaanse mannen, die marihuana, hasj en crack cocaïne bij zich hadden, zijn beiden opgesloten.
Op dezelfde dag werd A.L. aangehouden door het coördinatieteam Duisburg. Echter, hij wist te vluchten. De voortvluchtige Hindostaanse man heeft de wet Verdovende middelen en de Vuurwapenwet overtreden. De cocaïne, marihuana, hasj, sukru, 186 XTC-tabletten, een Taurus Brazil-vuistvuurwapen kaliber 38 met 23 patronen en een rifle pistol met vijf patronen kaliber 22 zijn in beslag genomen.
(lees verder onder de )
[: politie.sr]
Handhaving veiligheid
Volgens het KPS richt de landelijke operatie Blitz zich op het opvoeren van de handhaving van de veiligheid in de buurten. Gedurende verschillende tijdstippen worden er gelijktijdig algehele veiligheidcontroles uitgevoerd. Ook werden er invallen gedaan bij criminele haarden. Korpschef Bryan Isaacs oriënteerde zich ter plaatse om de manschappen een riem onder het hart te steken.
Ook bedankte de politiebaas alle weggebruikers die zich keurig hebben gehouden aan de aanwijzingen en bevelen van de politie. “Door mee te werken met de politie helpt u de veiligheid te waarborgen”, liet de korpschef optekenen. Op de samenleving werd het beroep gedaan om alert te blijven.
[: politie.sr]
- Column: Kop op, Issam Asinga!..
- NDP presenteert verkiezingsprogramma 2025-2030 in Ocer..
- President Santokhi aangekomen in Barbados..
- Slechts 16,07 procent kustvlakte checkt kiezerslijsten..
- Minister Amoksi bezorgd over explosieve stijging overuren b…..
- Het pensioenstelsel van Suriname:..
- VSB organiseert discussieavond over goed bestuur en duurzam…..
- ABOP en Amazone Partij Suriname tekenen overeenkomst..
- Bus- en boothouders roeren zich..
- Uitslagen Voetbalwedstrijden – 19 Februari 2025..
- NDP presenteert 12 strategische pijlers..
- Wijngaarde geëerd met Rotary Vocational Excellence Award..
- Nibte: “Coronianen moeten niet ontmoedigd worden door nieuw…..
- Voetgangster (43) overlijdt na te zijn aangereden door brom…..
- Illegale Guyanese vissers land uitgezet..
- Guyanese soldaten gewond in betwist gebied na aanval door g…..
- Brunswijk gehoord door OM over schuilplaats Bouterse..
- Vooruitgang in de toegankelijkheid tot hoger onderwijs blij…..
- Shell start boorcampagne in offshore Suriname: eerste put i…..
- President in Barbados aangekomen voor Caricom-top..
- ROS-minister belooft snelle afhandeling bevordering ambtena…..