PARAMARIBO — Tijdens operatie Blitz van het Korps Politie Suriname zijn R.A. (55 jaar), M.M. (36) en M.A. (28) aangehouden wegens het overtreden van de wet Verdovende middelen. Aanvankelijk was ook de 28-jarige A.L. gearresteerd, maar hij wist te ontkomen. Deze verdachte wordt opgespoord, schrijft de politie op haar website.
R.A., afkomstig van Flora, werd op 7 februari bij de oude veersteiger aan de Waterkant aangehouden door het coördinatieteam Duisburg. De Afro-Surinaamse man had haast 1,2 kilogram cocaïne, bijna negenhonderd gram crack cocaïne, sukru, hasj, bijna vijfhonderd XTC-tabletten, XTC-poeder en 195 stuks Picachu bij zich. Verder werden op hem aangetroffen pepperspray, verpakkingsmateriaal, drie iPhones, één tablet en een polshorloge R.A. is in verzekering gesteld.
(lees verder onder de )
[: politie.sr]
M.M. en M.A. werden op 8 februari aan de Van Idsingaweg te Waldeck in district Nickerie gearresteerd door manschappen van regio West. De twee Hindostaanse mannen, die marihuana, hasj en crack cocaïne bij zich hadden, zijn beiden opgesloten.
Op dezelfde dag werd A.L. aangehouden door het coördinatieteam Duisburg. Echter, hij wist te vluchten. De voortvluchtige Hindostaanse man heeft de wet Verdovende middelen en de Vuurwapenwet overtreden. De cocaïne, marihuana, hasj, sukru, 186 XTC-tabletten, een Taurus Brazil-vuistvuurwapen kaliber 38 met 23 patronen en een rifle pistol met vijf patronen kaliber 22 zijn in beslag genomen.
(lees verder onder de )
[: politie.sr]
Handhaving veiligheid
Volgens het KPS richt de landelijke operatie Blitz zich op het opvoeren van de handhaving van de veiligheid in de buurten. Gedurende verschillende tijdstippen worden er gelijktijdig algehele veiligheidcontroles uitgevoerd. Ook werden er invallen gedaan bij criminele haarden. Korpschef Bryan Isaacs oriënteerde zich ter plaatse om de manschappen een riem onder het hart te steken.
Ook bedankte de politiebaas alle weggebruikers die zich keurig hebben gehouden aan de aanwijzingen en bevelen van de politie. “Door mee te werken met de politie helpt u de veiligheid te waarborgen”, liet de korpschef optekenen. Op de samenleving werd het beroep gedaan om alert te blijven.
[: politie.sr]
- Brazilië en Mexico zijn de economische reuzen van Latijns-A…..
- Inbraak bij politieagent aan Wilhelminaweg, verdachten op d…..
- Gezondheidsbonden stellen ultimatum aan regering..
- CUP: Geen opdracht om medewerkers Huize Ashiana niet te bet…..
- Strijd om topbaan OAS..
- LC Parwani viert 14-jarig jubileum van LC Diamond Grove in …..
- Amerikaanse presidenten Truman tot Trump overname van Pales…..
- Stroomproblematiek nog niet adequaat aangepakt..
- Waarschuwingsschoten gelost bij vechtpartij Kleine Saramacc…..
- Baltische staten stappen over op Europees elektriciteitsnet..
- DeepSeek en AI: Impact op Suriname..
- Leerlingen VSO Ilse Labadie krijgen gratis oogmeting en bri…..
- EEN LAND ZONDER MEDISCHE ZEEP: HOE DIEP ZIJN WE GEZONKEN?..
- CHINALCO-DEAL: EEN UITGELEZEN KANS VOOR SURINAME..
- Serena Essed: “Wijziging kiesstelsel historische doorbraak …..
- Het Surinaams eten… a switi…..
- Kabinet President: Geen sprake van blokkade Ashiana-salaris…..
- Kabinet President ontkent berichten over brandstof binnenla…..
- RUIM 100 DAGEN VOOR DE VERKIEZINGEN..
- CHINA IS WATCHING US..
- “ABOP maakt presidentskandidaat pas na verkiezingen beken…..