DOE-voorzitter Steven Alfaisie spreekt de hoop uit dat alle 51 leden van De Nationale Assemblee (DNA) met een andere mindset aan de komende vijf jaar beginnen. Voor hem staat het algemeen belang voorop: het volksbelang moet prioriteit krijgen. Voor combinatie A20 is het een mijlpaal om deel uit te maken van het nieuw gekozen parlement.
Alfaisie geeft aan dat de combinatie rustig en doordacht te werk wil gaan om meer te bereiken voor de samenleving. “De tijd dat voorstellen niet werden ondersteund enkel omdat ze van de oppositie of coalitie kwamen, is voorbij. Zolang een voorstel het landsbelang dient, moet het gesteund worden,” aldus de DOE-topman.
Hij stond de pers te woord tijdens de toelating van de nieuwe assembleeleden bij de buitengewone openbare vergadering van het parlement. “Politici hebben geen keuze meer: het politieke spel dat al vijftig jaar wordt gespeeld, moet stoppen. Wan tra model de fanowdu,” stelde hij.
Alfaisie kijkt uit naar hoe het politieke veld zich de komende periode zal gedragen tegenover Suriname. A20 maakt deel uit van de nieuwe coalitie en krijgt de verantwoordelijkheid voor het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie. De DOE-voorzitter is hoopvol gestemd over de toekomst.
- Drive-by shooting aan de Kwartetstraat: man in buik geraakt..
- Surinames bijdrage aan mondiale klimaatbeleid belicht op ex…..
- VHP: Simons houdt communicatielijnen gesloten..
- VHP uit zorgen over opstelling NDP: Simons weigert om met V…..
- Suriname versterkt klimaatpartnerschappen op Expo Osaka 202…..
- Simons bevestigt: Brunswijk wordt vicevoorzitter DNA..
- Hooggerechtshof VS staat deportatie van migranten naar derd…..
- Amoksi handelt buiten bevorderingsregels om — korpsleiding …..
- Regeerakkoord definitief getekend door zes partijen; samenw…..
- Voor derde keer regeerakkoord getekend; zonder voorbehoud..
- Ketikoti prisiri voor vegetariërs en veganisten..
- Regering en gezondheidsbonden bereiken akkoord over loonree…..
- Breeveld: ‘Voorbehoud Brunswijk bij regeerakkoord is politi…..
- ‘Commewijne strategisch knooppunt voor nieuwe luchthaven en…..
- Suriname sluit zich aan bij mondiale alliantie voor bescher…..
- Persbericht Korps Politie Suriname n.a.v. bericht in de med…..
- Gezamenlijke verklaring aankomende coalitiepartijen inzake …..
- Staat vast: Brunswijk heeft regeerakkoord ondertekend..
- Silos: niets van Brunswijk verbaast mij..
- Fates Aligned: Een kleurrijke caleidoscoop van dromen, dram…..
- Ex-werknemer aangehouden voor verduistering van grote parti…..