DOE-voorzitter Steven Alfaisie spreekt de hoop uit dat alle 51 leden van De Nationale Assemblee (DNA) met een andere mindset aan de komende vijf jaar beginnen. Voor hem staat het algemeen belang voorop: het volksbelang moet prioriteit krijgen. Voor combinatie A20 is het een mijlpaal om deel uit te maken van het nieuw gekozen parlement.
Alfaisie geeft aan dat de combinatie rustig en doordacht te werk wil gaan om meer te bereiken voor de samenleving. “De tijd dat voorstellen niet werden ondersteund enkel omdat ze van de oppositie of coalitie kwamen, is voorbij. Zolang een voorstel het landsbelang dient, moet het gesteund worden,” aldus de DOE-topman.
Hij stond de pers te woord tijdens de toelating van de nieuwe assembleeleden bij de buitengewone openbare vergadering van het parlement. “Politici hebben geen keuze meer: het politieke spel dat al vijftig jaar wordt gespeeld, moet stoppen. Wan tra model de fanowdu,” stelde hij.
Alfaisie kijkt uit naar hoe het politieke veld zich de komende periode zal gedragen tegenover Suriname. A20 maakt deel uit van de nieuwe coalitie en krijgt de verantwoordelijkheid voor het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie. De DOE-voorzitter is hoopvol gestemd over de toekomst.
- Weer brand in centrum Paramaribo..
- Swit Firi doorbreekt stilte met single en Nederland-tournee..
- 55-jarige man te Domburg dreigt woning buurvrouw in brand t…..
- Man slaat ramen gebouw stuk uit woede over verdwenen eigend…..
- Suriname vraagt OAS om steun voor inclusieve en veerkrachti…..
- Voorbereidingen in volle gang voor installatie nieuwe DNA-l…..
- Afscheid van Patricia Etnel, een vurige stem en warm hart..
- Landgenoten nemen massaal afscheid van overleden DNA-lid Pa…..
- Wegomleggingen in verband met vergadering DNA..
- Twee personen op heterdaad betrapt bij diefstal van gascili…..
- Hakrinbank presenteert sterke jaarresultaten en groeiperspe…..
- OM eist 30 jaar cel voor moord op echtgenote en het verberg…..
- Een droom voor de kinderen van Sunny Point..
- 66-jarige man in ziekenhuis overleden na verkeersongeval me…..
- SML-play-off van start: Notch vs PVV en Voorwaarts vs Inter…..
- GOw2 heropent duurzaam selfservice-tankstation aan Mahonyla…..
- Sleur: ‘Cyanide en arseen in stuwmeer is tikkende tijdbom o…..
- Verdachte in verzekering gesteld na bedreiging buurvrouw..
- Verdachte in verzekering gesteld wegens vernieling..
- Wegomlegging tijdens installatie nieuw parlement..
- Pieter Kooistra..