Aan de Indira Gandhiweg heeft dinsdagavond een vrouw het leven gelaten nadat zij door een bromfietser werd aangereden. Het ongeval vond omstreeks 22.00 uur plaats, nabij de Frederikshoopweg. Het slachtoffer was werkzaam bij Bakkerij J.C. en werd pal tegenover de zaak aangereden.
Volgens ooggetuigen stak zij de straat over en stond ze nabij het bromfietspad met een andere vrouw te praten. Er wordt aangegeven dat de bromfietsbestuurder met hoge snelheid reed en als uit het niets kwam.
De ene vrouw wist zichzelf tijdig in veiligheid te brengen, maar de andere werd vol geraakt en overleed ter plekke aan haar verwondingen. De opgeroepen ambulance moest onverrichter zake terugkeren, waarna een lijkwagen werd ingeschakeld om het lichaam naar het mortuarium te vervoeren. Dit duurde echter geruime tijd, omdat een arts moest komen om officieel de dood vast te stellen.
Omstanders, waaronder buurtbewoners en personen die het slachtoffer kenden van haar werk in de bakkerij, konden hun emoties niet bedwingen. Ze uitten ook hun misnoegen over het feit dat het levenloze lichaam naar hun mening te lang op het bromfietspad bleef liggen. De politie toonde begrip voor hun gevoelens gezien hun band met het slachtoffer.
“Het is eigenlijk normaal, soms duurt het even voordat de arts arriveert,” zei een politieman in burgerkleding. Hij gaf aan dat er extreem hard wordt gereden op de Indira Gandhiweg, zowel door automobilisten en buschauffeurs als bromfietsers. “Men kent het gevaar, maar onderschat de situatie,” voegde hij eraan toe.
Terwijl dit dodelijke ongeval plaatsvond, voltrok zich nog geen kilometer verder, ter hoogte van de Vierkinderenweg, een andere aanrijding waarbij drie voertuigen betrokken waren. Hierbij was sprake van blikschade, en een van de auto’s werd door een sleepdienst afgevoerd. Deze twee incidenten, binnen korte tijd en op dezelfde weg, zijn tekenend voor het rijgedrag van sommige weggebruikers en het verkeersgevaar op de Indira Gandhiweg.
Terwijl dit dodelijke ongeval plaatsvond, gebeurde minder dan een kilometer verder bij de Vierkinderenweg een aanrijding met drie voertuigen. Foto: Suriname suriname
“Als ik hier over straat loop, kijk ik tien keer om me heen,” zegt een vrouw. “En ik leer mijn kinderen ook om ver van de autoweg te blijven,” voegt ze eraan toe. Vooral het onfatsoenlijke rijgedrag van buschauffeurs die de route Paramaribo-Lelydorp of Paramaribo-Para onderhouden, wekt haar ergernis. “Het is niet om over naar huis te schrijven.”
- BRANDSTOFCRISIS BIJ POLITIE..
- Boksteen geeft uitleg over meest belangrijke wijzigingen in…..
- Brandstofvoorziening naar binnenland stilgelegd op bevel va…..
- Ecuador: Kans reëel dat Daniel Noboa verkiezingen wint..
- Transvaal blijft perfect in Suriname Major League..
- Tweede ronde volkstelling start na uitdagingen in eerste fa…..
- Open brief aan de dc van Paramaribo Noord -Oost..
- ‘Surinaamse’ drugscrimineel maakt deal met justitie in Nede…..
- Regering en Centrale Bank realiseren doorbraak in betaalbar…..
- Chauffeur bakkerij beroofd van SRD 2 ton..
- PLCP versterkt Surinaamse bedrijven voor kansen in olie- en…..
- Minister Landvreugd: “Ik blijf minister na maandag”..
- RVI-PROGRAMMA: MOOI, MAAR TEVEEL RUIS EN TE WEINIG TRANSPAR…..
- PRESIDENT RUSLAND..
- Santokhi vraagt 28 zetels bij komende verkiezingen..
- Bewolkt maar grotendeels droog..
- Politie pakt 614 verdachten op in januari: Sterkere aanpak …..
- Zeker 40 doden bij busongeluk in Mexico..
- Santokhi: “Suriname kan zich ontwikkelen met een miljoen me…..
- Ilse Marie Liesdek – Dompig (89) Amsterdam 4-2-2025..
- Rudolf Willem Otmar Dest (77) Voorhout 3-2-2025..