Een dagje ontspanning aan recreatieoord Plantage Ayo is op tragische wijze geëindigd in het overlijden van de achtjarige Shakinah A., dochter van zakenman. Het meisje werd gisteren fataal geraakt door een op hoge snelheid varende waterscooter, terwijl zij samen met andere recreanten langs de oever van de rivier verbleef.
Volgens de eerste informatie raakte ook een jongen van gelijke leeftijd zwaargewond bij de aanvaring. Hij is opgenomen op de Intensive Careafdeling van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP). Een volwassen man liep eveneens zware verwondingen op en verkeert in kritieke toestand.
De 22-jarige bestuurder van de waterscooter, geïdentificeerd als Jason R., zou het vaartuig kort voor het ongeval hebben verhuurd aan bezoekers van het oord. Tijdens het terugbrengen van het vaartuig verloor hij, om nog onbekende reden, de controle, met desastreuze gevolgen. De waterscooter ramde in volle vaart de zwemmende kinderen.
Shakinah overleed ter plekke aan haar verwondingen. Haar vader arriveerde kort na het incident per helikopter. Hij vervoerde het lichaam van zijn dochter samen met de andere slachtoffers naar de Spoedeisende Hulp van het AZP, waar officieel werd vastgesteld dat het meisje bij aankomst reeds was overleden.
De politie van Paranam heeft Jason R. ter plaatse aangehouden. Hij is overgebracht voor verhoor. Het onderzoek naar de precieze toedracht van het ongeval is nog gaande.
- Vooruitgang in samenwerking tussen Caribisch gebied en Afri…..
- GERHARDINA PAULINA WOLFF (100) Paramaribo 28-7-2025..
- ‘NPS fractiefonds lost niets op’..
- Geld en cocaïne gestolen bij politie..
- Grassalco wil export uitbreiden binnen de Caribische regio..
- TCT moet gebouw Jaggernath Lachmonstraat ontruimen door eno…..
- SPWE: ‘Mentale weerbaarheid noodzakelijke vaardigheid onder…..
- Man gearresteerd voor bedreiging en brandstichting na ruzie…..
- Drugsverslaafde opgesloten na bedreiging..
- Aantal verwaarloosde kinderen dat sterft in hete auto’s bli…..
- Napster-vereniging belicht een gigantische sprong in regelb…..
- Arvind Chhanai maakt muzikale droom waar door scholierenzan…..
- Minister Landveld wil toerismesector versterken en transpor…..
- Monique Dongor-Struiken..
- John Alexander Raan..
- Assuria Pop-Up Event: ‘Levensverzekeringen moeten toegankel…..
- MIT: ChatGPT maakt schrijven sneller, maar denken zwakker..
- 78-jarige man krijgt 30 jaar cel voor het neerschieten van …..
- Watermolenstraat tot november afgesloten voor werkzaamheden..
- AMBTENAREN HOSANNA BETEKENISLOOS..
- Nieuwe Miss Inheemse Suriname draagt titel op aan inheemse …..