Parlementsvoorzitter Marinus Bee.
Parlementsvoorzitter Marinus Bee heeft zijn bezorgdheid geuit over de voorbereidingen van de verkiezingen. De wettelijke ter inzage legging van de kiezerslijsten kan tot 12 februari, maar er is tot nu toe geen aanvang daarmee gemaakt in het binnenland. Hierdoor zijn de binnelandbewoners tot nu toe niet in de gelegenheid gesteld om hun gegevens op de kiezerslijst te controleren.
Bee wil van de regering weten hoe zij dit probleem gaan oplossen. De parlementsvoorzitter wees de regering erop dat zij buiten de wet handelt en in overtreding is. De voorzitter kreeg bijval van alle fracties in het parlement; de fractieleiders vinden dat de binnenlandbewoners wederom niet dezelfde kansen hebben als de mensen in Paramaribo en de kustvlakte.
Minister Steven Mac Andrew heeft namens de regering aangegeven dat hij minister Delano Landvreugd van Binnenlandse Zaken gevraagd om naar het parlement te komen om hierover uitleg te geven.
- “Kruidenbad faalt: Drugskoerier aangehouden..
- “Parmessar moet vertellen hoeveel schulden hij bij OW heeft…..
- ONONTKOOMBARE FEITELIJKHEDEN..
- Gaza juicht bij begin staakt-het-vuren tussen Israël en Ham…..
- Man ondanks kruidenbad voor drugssmokkel toch in de kraag g…..
- Virale woede in Abra Broki..
- De Nieuwe Leeuw verwijt DNA “rekenkundig foefje”..
- IS RUSLAND COACH OF STERSPELER?..
- USD 3,4 MILJARD OVERHEIDSSCHULD..
- Narcotica Brigade treedt op bij drugshaarden..
- 650 camera’s voor verhoogde veiligheid in Suriname..
- Geen extra vertragingen bij opnieuw wijzigen waarborgsom..
- PL zal kandidaten aan partijraad voorstellen ter goedkeurin…..
- Postverzender die militair blijkt te zijn overgedragen aan …..
- Verkiezingsactoren informeren diplomaten over verkiezingspr…..
- Hoe Trump van plan is de controle over de overheid te verst…..
- De Arend gehuldigd voor geleverde prestaties..
- Nieuwe hoofdkapitein Cottica wil rust, vrede en eenheid..
- POLITIEBOND EN KORPSCHEF..
- BPN wil samenwerking met andere organisaties..
- Kans op ochtendbuien, in de avond droog..