De Nationale Assemblee (DNA) heeft vandaag haar vernieuwde website gelanceerd. Met deze stap wil het parlement de transparantie vergroten en de toegankelijkheid van informatie verbeteren. De officiële lancering werd verricht door assembleevoorzitter Marinus Bee.
De modernisering van de website is onderdeel van de bredere ambitie van DNA om als open parlement nauwer in contact te staan met de samenleving. De nieuwe site is ontworpen met de gebruiker centraal en biedt een frisse, gebruiksvriendelijke interface waarin informatie over wetgeving, debatten en de parlementaire agenda eenvoudiger te vinden is.
De website onderging een volledige visuele en functionele transformatie. Enkele opvallende vernieuwingen zijn:– Een eigentijdse vormgeving in de officiële huisstijlkleur– Mogelijkheid om meerdere foto’s bij nieuwsberichten te plaatsen– Een verticale lay-out voor intuïtieve navigatie– HD-foto’s die gedownload kunnen worden– Een overzichtelijker gepresenteerde parlementaire agenda– Een sterk verbeterde zoekfunctie– Volledige mobiele compatibiliteit
Uit gebruiksdata blijkt dat de tab ‘Wetgeving’ het vaakst bezocht wordt. Daarom werd bij de herontwikkeling extra nadruk gelegd op een efficiënte zoekfunctie, zodat burgers sneller toegang hebben tot relevante wet- en regelgeving.
Van verouderd naar toekomstgerichtDe vorige versie van de website was sinds juli 2012 in gebruik, maar voldeed niet meer aan de huidige digitale eisen. Tussen 1 januari en 31 maart 2025 werd de oude site nog 2500 keer bezocht. Nu alle gegevens worden overgezet naar de nieuwe omgeving, is DNA klaar voor een toekomst waarin openheid en burgerbetrokkenheid centraal staan.
- Oriëntatie veiligheid drukkerijen..
- Santokhi: Suriname moet toegankelijker en aantrekkelijker w…..
- Wisselvallig weer: zon én buien verwacht..
- Glynis Terborg hoopt dat kinderlied ‘Keti Koti’ herkenning …..
- Vakbonden vegen regeringsvoorstel van de tafel over loonsve…..
- Bolsonaro met buikpijn opgenomen in ziekenhuis tijdens poli…..
- SCUA slaat alarm over veiligheidssituatie..
- Toekomst Surinaams toerisme krijgt vorm tijdens National To…..
- Duizenden studenten verwacht op onderwijs- en beroepenbeurs..
- “Gelovige mag politiek actief zijn, maar moet steeds kiezen…..
- VSB bezorgd beleid regering: Rechter fluit Staat 2e keer te…..
- Bedrijfsleven bezorgd over aanbestdingsbeleid van de regeri…..
- BESCHOUWING — Op weg naar 25 mei 2025: NPS kan garen spinne…..
- Minister Dasai kritisch op landbouwdeal: “Milieuanalyse ont…..
- Jogi: Stop omstreden projecten en focus op verkiezingen..
- Maya Parbhoe organiseert sportdag voor O.S. Maretraite..
- Man schiet op oudere broer na ruzie over brood..
- Adhin: “Ik vraag u niet naar uw geld, maar naar uw vertrouw…..
- Telesur nu formeel een NV; betere concurrentiepositie..
- Weer succesvolle niertransplantatie missie uitgevoerd; inmi…..
- Yelyco dichtbij kampioenschap U21-vrouwenvolleybal..