Tekst en beeld
PARAMARIBO — Acht nieuwe parlementariërs zijn zojuist door voorzitter Ashwin Adhin officieel toegelaten als lid van De Nationale Assemblee (DNA). Het parlement telt met deze beëdigingen nu vijftig leden.
De beëdiging van Stanley Betterson en Genevievre Jordan (Abop), Dorothy Hoever en Jeffrey Lau (NPS), Ingrid Bink, Claudie Sabajo en Mohamed Salarbaks (NDP) en Zheng Xiaobao (Pertjajah Luhur) vond maandag, drie dagen later dan aanvankelijk gepland, plaats. Vrijdag zouden ze al worden toegelaten, maar er was geen quorum. Abop-parlementariër Edgar Sampie schitterde van afwezigheid, terwijl de VHP-fractie weigerde mee te werken, omdat ze vond dat de vergadering niet-legitiem was. Adhin zou regels in het Ordereglement hebben overtreden.
Later maandag zal Stephen Tsang, parlementariër van de NDP, officieel toetreden tot de regering als minister van Openbare Werken. Wanneer hij formeel zijn lidmaatschap heeft beëindigd, zal het Centraal Hoofdstembureau in kennis worden gesteld door DNA, zodat er een nieuw DNA-lid wordt toegelaten om de opengevallen plek in te vullen. Ook voormalig president Chandrikapersad Santokhi (VHP) moet nog worden beëdigd als parlementariër.
- Lijk geborgen van 40-jarige bootsman..
- LAST MINUTE WOEKER..
- Regering gaat zich inzetten voor SLM en luchtvaartsector..
- Tienden..
- Tienden..
- Duizenden wachten op voedsel, kinderen sterven aan honger i…..
- Ronald Snijders brengt single uit in verband met 50 jaar Sr…..
- Volksgezondheidsdirecteur: Inzetten van gezondheidsassisten…..
- NIEUWKOMERS..
- Shemar Rier pleit voor herinvoering van Jeugdparlement..
- Wan Okasi: ‘Moeilijke economische situatie geen excuus mens…..
- LOCAL CONTENT NIET ZALIGMAKEND..
- ‘Schaakonderwijs structureel onderdeel schoolsportvisie…..
- Verdachte smeekt om vrijlating: “Ik heb niets gedaan”..
- NA HET SPEKTAKEL: SURINAME TERUG IN DE REALITEIT..
- Mexico-Stad eert 700 jaar Tenochtitlan: trots op Azteekse w….
- FUNDAMENTELE KOERSWIJZIGING BINNEN NPS VEREIST..
- Veel zon, maar ook kans op onweer in de middag.
- AzG: meer dan 650 kinderen in Nigeria overleden door onderv…..
- Wat als Suriname niet onafhankelijk was geworden?.
- Passagiers vrezen voor hun leven tijdens vlucht naar Londen..