In gesprek met de verzorger van het programma Tak’ kon mit’ mi deelde minister Dinotha Vorswijk, van Grondbeleid en Bosbeheer (GBB)mee dat er veel zaken zijn welke ze zou willen realiseren deels gelukt zijn. Toen ze aantrad, was er een lijst van meer dan 40.000 aanvragen, die digitaal waren ingediend. De stukken vóór 2017 waren handmatig verzorgd en daarvan is er geen overzicht. Het jaar dat ze als minister aantrad, 2021 tot heden heeft ze 43.507 aanvragen, kunnen afhandelen. “Ik heb altijd mijn best gedaan om de aanvragen van burgers af te handel, vooral de oude aanvragen”, aldus Vorswijk.
Volgens haar zijn er nog grote achterstanden, maar de realiteit is dat het moeilijk gaat. Degenen die hun aanvraag vóór 2017 hebben ingediend, zijn afhankelijk van het oude systeem, waarbij het papierwerk een lange weg moet afleggen. Vorswijk deelde mee dat er een oplossing is voor die mensen. “We hebben een database systeem, waarbij de burgers zelf hun stukken kunnen uploaden, en dat is vorig jaar geïntroduceerd”, aldus Vorstwijk. Wie dat niet kan, krijgt bij het ministerie de nodige assistentie.
Normaal gesproken zou er een periode van een maand worden toegestaan, vanaf het moment van de aanvraag tot de afgifte van een bereidverklaring. Helaas is dit in de praktijk anders. Toch zegt de minister dat burgers altijd bij haar op kantoor terecht kunnen, om hun problemen te bespreken.
The post Dinotha: ‘De afdeling doet heel hard hun best’ ..
- Veel regen en onweersbuien door de dag..
- Meteodienst: Lichte tot matige onweersbuien kustgebied en d…..
- Bronto Somohardjo verwijt minister Landvreugd van machtsmis…..
- Narcoticabrigade voert landelijke controles uit en neemt dr…..
- VES: Dubbel aantal patiënten moest behandeld worden met SRD…..
- Amazone-landen gaan eensgezind standpunt innemen op klimaat…..
- Trump geeft Musk opdracht USAID fors in te krimpen: ‘ongeke…..
- Lygia Orgine Moi-Thuk-Shung – Pinas (84) Amsterdam 30…..
- Frank Herman Faverey (67) Amsterdam 30-1-2025..
- NPS formeel ingeschreven in het openbaar register..
- VVD roept vooral mannen op zich kandidaat te stellen..
- Oplevering hoofdbureau van Politie in 2026..
- Jarige Santokhi lanceert opnieuw boek met verworvenheden..
- Column: Toch lijk uit de kast gevallen…..
- Ruim 45 jaar na militaire staatsgreep: hoofdkwartier van po…..
- Uraiqit Ramsaran wast handen in onschuld over afstaan terre…..
- Vicepresident Brunswijk grootste afwezige bij introductie I…..
- Rusland: ‘NPS zal na 25 mei niet te negeren zijn’..
- Perceel zonder toestemming SoZaVo verstrekt aan Landvreugd..