Digicel heeft een belangrijke stap gezet in de verbetering van de digitale infrastructuur van Suriname door een mijlpaalovereenkomst te ondertekenen met de Energiebedrijven Suriname (EBS) voor het delen van hun paalnetwerk. De overeenkomst, die op 30 januari werd beklonken, maakt de weg vrij voor een versnelde uitrol van fiber-to-the-home en fiber-to-the-business installaties, waarmee snel internet rechtstreeks naar huishoudens en bedrijven wordt gebracht.
Door gebruik te maken van de bestaande infrastructuur van de EBS, kan Digicel zijn LTE-dekking uitbreiden en een betere mobiele data-ervaring bieden aan klanten in heel Suriname. Dit partnerschap onderstreept niet alleen de samenwerking tussen beide bedrijven, maar draagt ook bij aan de positionering van Suriname voor de verwachte economische groei in de olie- en gassector.
Digicel Suriname Country Manager Cherryl Daal, sprak haar waardering uit voor de steun van de regering bij het realiseren van deze overeenkomst. “Dit is een grote dag voor ons. Dit partnerschap sluit perfect aan bij onze visie om klanten, gemeenschappen en landen met elkaar te verbinden. We kijken ernaar uit om de digitale infrastructuur van Suriname verder te versterken, te beginnen met transmissie-backbones in gebieden met hoge netwerkdrukte.”
Met deze strategische samenwerking zet Digicel een nieuwe stap in het bieden van robuuste en betrouwbare connectiviteit, die essentieel is voor de verdere digitale ontwikkeling van Suriname.
The post Digicel en EBS gaan samenwerking aan ..
- President: Er komt een voorlopige dijk bij Weg naar Zee..
- Kuldipsingh over uitjouwen VHP-team: ‘wegjagen is een sterk…..
- Parlementaire en partijpolitieke democratie ter discussie b…..
- Vuilophalers blij met contractverlenging, maar ontevredenhe…..
- NPS in het ongelijk gesteld in rechtszaak tegen OKB..
- SM verkocht valse vliegtickets en reisverzekeringen..
- Bond SBB steunt directeur..
- 13e overleg Suriname en Nederland terugname onderdanen..
- Vrouwelijke verdachte in verzekering gesteld voor valsheid …..
- Personeelsbond SBB wijst Stichtingsbestuur erop om zich te …..
- Met de hand geschreven brieven uitgedeeld aan kindertehuize…..
- Focus op economische diplomatie: Suriname traint nieuwe gen…..
- Personen gedecoreerd bij 100 jaar Boy Scouts Suriname..
- Gregory Rusland beschikbaar voor presidentschap..
- Suriname verwacht betere banden tussen de VS en Cuba..
- ILO prijst Suriname’s voorbeeldige uitvoering van Derde Dec…..
- BPSBB waarschuwt voor politieke inmenging in conflict bij S…..
- Santokhi: ‘VHP heeft voldoende bestuurservaring’..
- Grote geldbedragen gestolen tijdens inbraak in bedrijf..
- Belfort heeft nog geen keus gemaakt over verdere politieke …..
- Verkeersomleiding Sophia’s Lustweg komende twee weken..