Digicel heeft een belangrijke stap gezet in de verbetering van de digitale infrastructuur van Suriname door een mijlpaalovereenkomst te ondertekenen met de Energiebedrijven Suriname (EBS) voor het delen van hun paalnetwerk. De overeenkomst, die op 30 januari werd beklonken, maakt de weg vrij voor een versnelde uitrol van fiber-to-the-home en fiber-to-the-business installaties, waarmee snel internet rechtstreeks naar huishoudens en bedrijven wordt gebracht.
Door gebruik te maken van de bestaande infrastructuur van de EBS, kan Digicel zijn LTE-dekking uitbreiden en een betere mobiele data-ervaring bieden aan klanten in heel Suriname. Dit partnerschap onderstreept niet alleen de samenwerking tussen beide bedrijven, maar draagt ook bij aan de positionering van Suriname voor de verwachte economische groei in de olie- en gassector.
Digicel Suriname Country Manager Cherryl Daal, sprak haar waardering uit voor de steun van de regering bij het realiseren van deze overeenkomst. “Dit is een grote dag voor ons. Dit partnerschap sluit perfect aan bij onze visie om klanten, gemeenschappen en landen met elkaar te verbinden. We kijken ernaar uit om de digitale infrastructuur van Suriname verder te versterken, te beginnen met transmissie-backbones in gebieden met hoge netwerkdrukte.”
Met deze strategische samenwerking zet Digicel een nieuwe stap in het bieden van robuuste en betrouwbare connectiviteit, die essentieel is voor de verdere digitale ontwikkeling van Suriname.
The post Digicel en EBS gaan samenwerking aan ..
- Symposium om versterkte samenwerking met Nederland vorm te …..
- Constructie billboard Magentakanaalweg staat op omvallen..
- GETALM MET ENERGIEPROBLEMATIEK..
- Bedrijven presenteren voornemens voor olie- en gassector..
- Kans op regen neemt toe..
- Maureen Fernandes stopt met Boney M. Xperience..
- BOG waarschuwt voor frisdranken met teveel chloraat die ter…..
- Trump voert importheffingen in voor Canada, Mexico en China..
- Gajadien wil aftreden minister Landvreugd na perikelen terr…..
- Meteodienst: Kans op kortdurende zware buien in kustgebied..
- NDP ontkent geruchten over samenwerking met VHP..
- HVB noemt samenwerking met NIPS uniek..
- Project ‘Sociaal Agogische Vorming in Buurten’ van start in…..
- BREAKING — Gratis perceel Stichting Excellence Topsport Tal…..
- Vakbeweging wacht op evaluatiemeeting over energieprijzen..
- PRO, A20 en DOE voor ‘integer en deskundig bestuur…..
- Haarbeschermer meest innovatieve product FHR Business Fair …..
- Palestijnse Gevangene Geeft Na 25 Jaar Trouwring aan Vrouw..
- Minister Volksgezondheid: “Tekorten medische zeep AZP worde…..
- Bouw 5 poliklinieken in Commewijne en Sipaliwini..
- PRO gaat verkiezingen in samen met A20 en DOE..