PARAMARIBO — Leo Victor weet weer eens wat winnen is. De ploeg die al sinds het vorig seizoen sukkelt, won zondagavond bij de voortzetting van de Suriname Major League (SML) met 1-0 van Broki. De bevrijdende goal werd in de zeventiende minuut gemaakt door Melchiot Eind. Het is de eerste winstpartij voor de Leeuwen sinds 22 juni van het vorig jaar.
De teleurstelling bij Broki was groot. Na de 5-0 overwinning op Inter Wanica de vorige week, werd ook een overwinning op Leo Victor verwacht. In de beginfase lieten zij zien dezelfde intenties te hebben, maar Leo Victor probeerde met man en macht dat te voorkomen.
“Zij bleven de bovenliggende partij, maar dat overwicht konden zij niet in meer doelpunten omzetten”
Dat ging goed, want het lukte Broki niet om achter de verdediging te komen. Bij de Leeuwen begon Derice Linger, die de vorige week nog een basisplek had vanaf de bank. Dat had niet direct het gewenste effect, want zij konden in de beginfase geen kansen creëren.
Gaandeweg de wedstrijd kwam Leo Victor steeds hogerop de speelhelft van de tegenstander. Broki verdedigde compact, waardoor het moeilijk was om tot echte kansen te komen. Bij de eerste keer was het direct raak.
Eind werd met een mooie één twee combinatie vrijgespeeld. Hij passeerde Broki-doelman Nevon Esperansie en schoof de bal in het leeg doel; 1-0. Leo Victor gaf de voorsprong niet meer uit handen.
Zij bleven de bovenliggende partij, maar dat overwicht konden zij niet in meer doelpunten omzetten. De goal van Eind was echter voldoende om Leo Victor hun eerste drie punten van de competitie te geven.
Overige uitslagen: Transvaal – PVV 1-0; Robinhood – Notch 3-1; Voorwaarts – Inter Moengotapoe 3-1.
- Nieuwsvoorziening op ABC website weer optimaal..
- Voor visum-vrij reizen naar Europa moet Suriname illegalen …..
- Ambassadeur Van Lierop: ‘Het zou heel vreemd zijn als wij o…..
- Initiatiefnemers OPTSU hebben geen politieke ambitie..
- Honduras verlengt uitleveringsverdrag met VS..
- ‘Het waarom beantwoord’ in Theater Thalia..
- Plempie ontkent gewapende kettingroof, maar blijft aangehou…..
- ‘Platform Grondzaken’ ingesteld voor grondprobl…..
- ‘OPTSU optie om Suriname blijvend uit armoede te halen’..
- Omzetting Telesur naar NV maakt overeenkomst met Samsung mo…..
- Lichte regen in de ochtend en buien in de middag..
- SLM vliegt weer op route Paramaribo-Cayenne-Belem..
- Suvobo-secretaris Manhoef: ‘Nieuwe regels ter voorbereiding…..
- Ruim 150 zwarte zwaardwalvissen gestrand bij Tasmanië, wein…..
- Irène Sijpenhof – Belfor (81) Amsterdam 16-2-2025..
- Naomi Eliza Robinson (95) Paramaribo 16-2-2025..
- Onderzoek moord inspecteur Gooding voor 3e keer opgestart..
- Eddy Wijngaarde ontvangt Rotary Vocational Excellence Award…..
- Voor dodelijk aangereden door bromfietser..
- OPTSU streeft naar 8 zetels; wil een optie zijn..
- VS-deportaties leggen mensensmokkel vanuit India via Surina…..