De districtscommissaris (dc) van Paramaribo-Noordoost, Ricardo Bhola, reageert geschokt op het overlijden van Purcy Olivieira, voorzitter van de Bedrijven Vereniging Sport en Spel (BVSS). Bhola noemt Olivieira een icoon op het gebied van sport, lichaamsbeweging en voorlichting. Hij was een inspirerende leider die mensen aanmoedigde om actief te blijven voor een betere gezondheid.
Gedurende vele jaren zette hij zich belangeloos in en stond hij aan de basis van een eenvoudige wandelmars, die later uitgroeide tot de Avondvierdaagse (AVD). De dc benadrukt dat het overlijden van Olivieira een groot verlies is.
“We zijn hem dankbaar voor zijn bijdrage. De vraag is nu wie zijn plek zal innemen om dit evenement voort te zetten. Ik hoop dat er een opvolger komt, want de AVD mag niet stoppen.”
Voor Bhola was Olivieira een inspirerende leider, die groepen samenbracht en mensen motiveerde om aan hun gezondheid te werken. “De wandelmars is uitgegroeid tot een kleurrijk festival waar veel burgers, bedrijven en verschillende sectoren aan deelnemen. We verliezen in Olivieira een grote promotor van sport en beweging.”
Olivieira stond bekend om zijn pakkende slogans en had regelmatig contact met de autoriteiten over praktische zaken zoals wegafsluitingen, politiebegeleiding en vergunningen. “We verliezen een nationale held. Suriname rouwt om hem. Zijn invloed reikte verder dan ons land: Nederland, de Antillen, Cuba, Brazilië en Curaçao hebben deze wandelsport tot grote hoogte zien groeien,” voegt Bhola toe.
De dc spreekt zijn medeleven uit aan alle wandelaars en deelnemers van de AVD. “Ik heb zelf ook meegedaan en weet hoe bijzonder het is om vier dagen lang vol te houden.”
- Politie verricht 614 aanhoudingen afgelopen maand..
- Drastische verhoging stroomtarieven per januari zorgt voor …..
- Cultureel aspect ook rode draad tijdens IBC-conferentie..
- LOAD SHEDDING IN VERSCHILLENDE BUURTEN?..
- Nieuw bij de verkiezingen: stemhokken van pvc en de stembus…..
- Politiekapel KPS vervolgt muzieklessen aan kinderen in kans…..
- VSB zal dialoog met Afreximbank voortzetten..
- Vertrekkende Indonesische ambassadeur blikt tevreden terug..
- 614 aanhoudingen verricht in januari 2025..
- Ashiana: Veel misverstanden en speculaties doen de ronde..
- Transparante regelgeving essentieel voor duurzame energie-i…..
- LatinFinance roept Suriname uit tot ‘Sovereign Restructurin…..
- Het falen van Volksgezondheid (2)..
- Verworvenheden (2B)..
- Maya Parbhoe: grootse plannen, grote vragen..
- Surinaamse militairen en politieagenten getraind in Franse …..
- Suriname op weg naar WHO certificering malaria..
- Korps Politie Suriname: 614 aanhoudingen verricht in januar…..
- ‘Vrij spel’ Peps..
- Trump pakt Biden toegang tot gevoelige informatie af..
- 10 jaar Wi! Uma fu Sranan: ‘Met vastberadenheid en visie be…..