De districtscommissaris (dc) van Paramaribo-Noordoost, Ricardo Bhola, reageert geschokt op het overlijden van Purcy Olivieira, voorzitter van de Bedrijven Vereniging Sport en Spel (BVSS). Bhola noemt Olivieira een icoon op het gebied van sport, lichaamsbeweging en voorlichting. Hij was een inspirerende leider die mensen aanmoedigde om actief te blijven voor een betere gezondheid.
Gedurende vele jaren zette hij zich belangeloos in en stond hij aan de basis van een eenvoudige wandelmars, die later uitgroeide tot de Avondvierdaagse (AVD). De dc benadrukt dat het overlijden van Olivieira een groot verlies is.
“We zijn hem dankbaar voor zijn bijdrage. De vraag is nu wie zijn plek zal innemen om dit evenement voort te zetten. Ik hoop dat er een opvolger komt, want de AVD mag niet stoppen.”
Voor Bhola was Olivieira een inspirerende leider, die groepen samenbracht en mensen motiveerde om aan hun gezondheid te werken. “De wandelmars is uitgegroeid tot een kleurrijk festival waar veel burgers, bedrijven en verschillende sectoren aan deelnemen. We verliezen in Olivieira een grote promotor van sport en beweging.”
Olivieira stond bekend om zijn pakkende slogans en had regelmatig contact met de autoriteiten over praktische zaken zoals wegafsluitingen, politiebegeleiding en vergunningen. “We verliezen een nationale held. Suriname rouwt om hem. Zijn invloed reikte verder dan ons land: Nederland, de Antillen, Cuba, Brazilië en Curaçao hebben deze wandelsport tot grote hoogte zien groeien,” voegt Bhola toe.
De dc spreekt zijn medeleven uit aan alle wandelaars en deelnemers van de AVD. “Ik heb zelf ook meegedaan en weet hoe bijzonder het is om vier dagen lang vol te houden.”
- Lienga: ‘SWM-water is het beste van de wereld’..
- Lancering munten en bullions: Kleine man krijgt investering…..
- Sewdien: “Voedselpakketten zijn veilig”..
- VES gaat in op uitnodiging NDP..
- Tweede ronde 9e Algemene Volks- en Woniningtelling van star…..
- Ramdin heeft voldoende steun voor topfunctie OAS..
- Oplichting en valsheid in geschrifte leiden tot inverzekeri…..
- Israëlische minister dreigt Palestijnen met gedwongen migra…..
- Nog twee dagen voor checken persoonsgegevens..
- PAHO waarschuwt voor verhoogd risico op dengue-uitbraken..
- Nationaal en internationaal komt het vaker voor dat OM word…..
- Sticon schrikt van brief Landvreugd in kwestie gronddispuut..
- Kaart toont de top exportpartner voor elk G20-land...
- Waldi Anches winnaar tweede editie veteranen damkampioensch…..
- Uitslagen Voetbal Wedstrijden van 10 februari 2025..
- AWJ geeft nadere uitleg over vaststelling armoedegrens..
- Nibte wacht goedkeuring ALV af om DNA-kandidaat te zijn..
- Auto vliegt in brand tijdens verkeerscontrole; politieagent…..
- Suriname werkt aan uitdagingen rond NRA-beoordeling..
- Business Summit of Diaspora Suriname pakt uit met Culinary …..
- Santokhi: ‘Suriname mag geen fouten tolereren bij eerste of…..