INGEZONDEN
Geachte heer Bryan Isaacs, met grote waardering willen wij u complimenteren voor de indrukwekkende en oprechte toespraak die u hield bij de overdracht van uw functie. Uw woorden waren niet alleen krachtig, maar ook doordrongen van emotie en betrokkenheid.
Het feit dat u de zwaarwichtige zaken, waarmee het korps momenteel te maken heeft, waaronder de tragische moord op inspecteur Herman Gooding, met zoveel ernst en respect heeft benoemd, getuigt van uw integriteit en leiderschap.
Dank voor uw inzet, toewijding en moed om ook in moeilijke tijden duidelijk en standvastig te blijven. Uw bijdrage laat een blijvende indruk achter, zowel binnen het korps als daarbuiten, zeker bij ondergetekenden, ex-collega’s in diaspora.
De ex-collega’s in diaspora: Hendrik Jasadirana, Roy Kogeldans, Gaffar Nanekhan, Roy Zebeda, Ulrich Wills en anderen
De redactie van de Ware Tijd stelt lezers in de gelegenheid stukken in te zenden ter publicatie. In principe worden alle ingezonden artikelen opgenomen, tenzij de inhoud schadelijk, kwetsend of beledigend is voor derden. Stukken die worden geplaatst komen niet noodzakelijkerwijs overeen met de mening van de Ware Tijd. De redactie behoudt zich het recht voor om stukken niet te plaatsen, of in te korten of te redigeren zonder dat die uit hun context worden gehaald.
- PAHO publiceert nieuwe update over Oropouche-koorts in de A….
- Jaarvergadering Rechtspraak Suriname 2025: ‘Toegankelijke r….
- Buurvrouw gooit hamer naar kinderen en bedreigt moeder..
- Belangrijkste internationale nieuws.
- Man bekent schuld in gruwelijke ontvoering: moeder doodgest….
- ‘Ik ben meer geïnteresseerd in een onmiddellijke vredesover….
- Slagingsnormen blijven ongewijzigd, herexamens vanaf 25 aug….
- Hypocrisie minister Noersalim..
- 10.000 stewardessen dreigen met staking in Canada.
- Cuba wijst Amerikaanse visumbeperkingen op medische samenwe….
- Vrouw gooit hamer en bedreigt buurvrouw en haar 2 minderjar….
- Suriname en Cuba versterken samenwerking op onderwijsgebied..
- Aangepaste uitzendingen ABC na blikseminslag..
- Belangrijke stap richting kwaliteitsborging: commissie over…..
- UNFPA viert International Youth Day met beurs in Moengo..
- Suriname zet in op toerismegroei: streven naar half miljoen…..
- Minister Stephen Tsang wil snelle en structurele aanpak van…..
- Goldfajn: ‘Beslissingen nu, toekomst voor generaties’..
- Portugese vertaling ‘Hoe duur was de suiker?’ warm onthaald…..
- Surinaamse Boksbond werkt aan opleving van bokssport..
- Update: Man aangehouden door RBTP.