Danique van Varsseveld neemt het roer over van Humphery Dundas als communicatiedirecteur van het Kabinet van de Vicepresident. De officiële overdracht vindt donderdag plaats.
In gesprek met Suriname suriname geeft Van Varsseveld aan dat de communicatie richting de samenleving en mediapartners zal worden versterkt. “Het is de bedoeling dat er een betere verstandhouding komt tussen het instituut, de media en de samenleving,” aldus Van Varsseveld, die geen onbekende is op het gebied van communicatie en voorlichting.
Voor de komende vijf jaar zal zij de functie van communicatiedirecteur bekleden. Van Varsseveld laat weten dat het bureau van de vicepresident voorlopig gevestigd blijft aan de Zeelandiaweg 5. “Er zijn op dit moment geen plannen om op korte termijn naar een andere locatie te verhuizen.”
Ze geeft aan een apart persmoment te willen organiseren om de relatie met de media te versterken. “De media moeten precies weten welke de officiële mediakanalen van de vicepresident zijn. Er mag geen ruis ontstaan in de communicatie vanuit het Kabinet.”
Van Varsseveld kijkt met enthousiasme uit naar haar nieuwe functie. Ze zegt dat er “een nieuwe wind zal waaien” binnen de communicatieafdeling. “Wat fout is gegaan, moet worden rechtgezet en communicatieproblemen moeten structureel worden aangepakt.”
- VERKEERSCHAOS EN DE “SLIMMERIKKEN”..
- Na zestien jaar weer exercitie instructeursopleiding voor p…..
- Joan Mac-Intosh zet zich in voor autisme-bewustwording in S…..
- Suriname in regionale top vier met laagste benzineprijzen..
- Dochter en schoonzoon aangehouden na dodelijke familieruzie..
- Verkeersveiligheidsinstituut Suriname slaat alarm over erns…..
- Vakbond Newmont slaat alarm: Newmont wil 10-15 procent werk…..
- TotalEnergies lanceert officieel Scholarship Programma in S…..
- Herstructurering en strengere controle binnen ministerie SO…..
- President Simons beëdigt nieuwe Staatsraad..
- Aanvang begrotingsbehandeling op dinsdag 12 augustus..
- Acht jaar voor doodslag op oom..
- Monorath: ‘Wat niet goed is, hoort er niet bij’..
- Vakbond Newmont vraagt VWA tot zorgvuldige beoordeling voor…..
- Ministersteam voltallig met beëdiging Onderwijsminister Cur…..
- Rechter legt 8 jaar op voor doden van oom met houten balk..
- Stock Market Game traint duizenden Caribische jongeren in f…..
- Irma Cecilia Reding (81) Almere 1-8-2025..
- Carmen Vriesde (62) Paramaribo – Suriname 1-8-2025..
- Herdenking 135 jaar Javaanse Immigratie op het Onafhankelij…..
- DNA-lid Karta-Bink pleit voor rechtvaardige beloningsstruct…..