Danique van Varsseveld neemt het roer over van Humphery Dundas als communicatiedirecteur van het Kabinet van de Vicepresident. De officiële overdracht vindt donderdag plaats.
In gesprek met Suriname suriname geeft Van Varsseveld aan dat de communicatie richting de samenleving en mediapartners zal worden versterkt. “Het is de bedoeling dat er een betere verstandhouding komt tussen het instituut, de media en de samenleving,” aldus Van Varsseveld, die geen onbekende is op het gebied van communicatie en voorlichting.
Voor de komende vijf jaar zal zij de functie van communicatiedirecteur bekleden. Van Varsseveld laat weten dat het bureau van de vicepresident voorlopig gevestigd blijft aan de Zeelandiaweg 5. “Er zijn op dit moment geen plannen om op korte termijn naar een andere locatie te verhuizen.”
Ze geeft aan een apart persmoment te willen organiseren om de relatie met de media te versterken. “De media moeten precies weten welke de officiële mediakanalen van de vicepresident zijn. Er mag geen ruis ontstaan in de communicatie vanuit het Kabinet.”
Van Varsseveld kijkt met enthousiasme uit naar haar nieuwe functie. Ze zegt dat er “een nieuwe wind zal waaien” binnen de communicatieafdeling. “Wat fout is gegaan, moet worden rechtgezet en communicatieproblemen moeten structureel worden aangepakt.”
- KPA krijgt toezeggingen voor renovatie, uniformen en wapenu…..
- Finabank zet in op financiële geletterdheid voor een sterke…..
- Juspol-minister Monorath belooft verbeteringen bij Korps Pe…..
- President Simons prijst burgerinitiatieven voor schonere bu…..
- US$ 63.000 gereserveerd voor deelname Carifesta XV..
- Gewezen korpschef Isaacs verlaat politiedienst met opgeheve…..
- Soeropawiro: ‘Er waren veel onduidelijkheden’..
- ‘Tekort aan vaklieden, oneerlijke concurrentie en politiek …..
- Minister Landveld wil strengere controle op busdiensten en …..
- Financiën en Planning waarschuwt voor fake Facebookaccount …..
- Parlement stemt met Santokhi af over toelating als lid..
- Kantonrechter beslist woensdag over voorlopige vrijlating K…..
- Steekincident na rouwzitting: verdachte in verzekering gest…..
- Registratie en verlenging vuurwapenvergunning voortaan voll…..
- Afzwaaiend politiebaas Isaacs: functie korpschef lijkt een …..
- Twee mannen in Albina aangehouden voor seksueel misbruik mi…..
- President Simons stuit op onbekende kabinetten in Nickerie …..
- Vertrekkend politiebaas Bryan Isaacs: “Korpschef is een spe…..
- Man misbruikt minderjarige pleegdochter met collega..
- Nieuwe commissie voor Surinaamse deelname aan Carifesta XV …..
- Twee verdachten aangehouden voor seksueel misbruik minderja….