Danique van Varsseveld neemt het roer over van Humphery Dundas als communicatiedirecteur van het Kabinet van de Vicepresident. De officiële overdracht vindt donderdag plaats.
In gesprek met Suriname suriname geeft Van Varsseveld aan dat de communicatie richting de samenleving en mediapartners zal worden versterkt. “Het is de bedoeling dat er een betere verstandhouding komt tussen het instituut, de media en de samenleving,” aldus Van Varsseveld, die geen onbekende is op het gebied van communicatie en voorlichting.
Voor de komende vijf jaar zal zij de functie van communicatiedirecteur bekleden. Van Varsseveld laat weten dat het bureau van de vicepresident voorlopig gevestigd blijft aan de Zeelandiaweg 5. “Er zijn op dit moment geen plannen om op korte termijn naar een andere locatie te verhuizen.”
Ze geeft aan een apart persmoment te willen organiseren om de relatie met de media te versterken. “De media moeten precies weten welke de officiële mediakanalen van de vicepresident zijn. Er mag geen ruis ontstaan in de communicatie vanuit het Kabinet.”
Van Varsseveld kijkt met enthousiasme uit naar haar nieuwe functie. Ze zegt dat er “een nieuwe wind zal waaien” binnen de communicatieafdeling. “Wat fout is gegaan, moet worden rechtgezet en communicatieproblemen moeten structureel worden aangepakt.”
- Suriname en Cuba versterken samenwerking op onderwijsgebied..
- Aangepaste uitzendingen ABC na blikseminslag..
- Belangrijke stap richting kwaliteitsborging: commissie over…..
- UNFPA viert International Youth Day met beurs in Moengo..
- Suriname zet in op toerismegroei: streven naar half miljoen…..
- Goldfajn: ‘Beslissingen nu, toekomst voor generaties’..
- Minister Stephen Tsang wil snelle en structurele aanpak van…..
- Portugese vertaling ‘Hoe duur was de suiker?’ warm onthaald…..
- Surinaamse Boksbond werkt aan opleving van bokssport..
- Update: Man aangehouden door RBTP.
- Elf legerofficieren behalen bachelorgraad Militaire Wetensc…..
- Ramsaran belooft verbetering positie militairen..
- Belanghebbenden toerismesector zetten koers voor duurzame g…..
- Toerisme adviseur president: Doel is binnen drie jaar weer …..
- Onderzoek NMA toont normale kwikconcentraties bij goudopkoo…..
- Satish Chandai nieuwe directeur Algemene Zaken..
- 11 studenten geslaagd voor Bachelor Applicatiecursus op def…..
- Dankbetuiging voor Bryan Isaacs..
- Mini-expo St. Elisabethschool 1 toont creatief talent..
- Monorath over ontheffing korpschef: er moest worden ingegre…..
- Braziliaan hoort 18 jaar voor doodslag en verbergen lichaam..