Danique van Varsseveld neemt het roer over van Humphery Dundas als communicatiedirecteur van het Kabinet van de Vicepresident. De officiële overdracht vindt donderdag plaats.
In gesprek met Suriname suriname geeft Van Varsseveld aan dat de communicatie richting de samenleving en mediapartners zal worden versterkt. “Het is de bedoeling dat er een betere verstandhouding komt tussen het instituut, de media en de samenleving,” aldus Van Varsseveld, die geen onbekende is op het gebied van communicatie en voorlichting.
Voor de komende vijf jaar zal zij de functie van communicatiedirecteur bekleden. Van Varsseveld laat weten dat het bureau van de vicepresident voorlopig gevestigd blijft aan de Zeelandiaweg 5. “Er zijn op dit moment geen plannen om op korte termijn naar een andere locatie te verhuizen.”
Ze geeft aan een apart persmoment te willen organiseren om de relatie met de media te versterken. “De media moeten precies weten welke de officiële mediakanalen van de vicepresident zijn. Er mag geen ruis ontstaan in de communicatie vanuit het Kabinet.”
Van Varsseveld kijkt met enthousiasme uit naar haar nieuwe functie. Ze zegt dat er “een nieuwe wind zal waaien” binnen de communicatieafdeling. “Wat fout is gegaan, moet worden rechtgezet en communicatieproblemen moeten structureel worden aangepakt.”
- WIJNERMAN(NEN)..
- Zevenentwintig..
- Verzoening tussen nazaten van Afrikanen en inheemsen: een n…..
- Kiwanis Club beloont uitblinkers Fatimaschool met Award of ….
- Schaak aspiranten toernooi in Denksportcentrum.
- Crisisteam doneert groenten aan tehuizen: “Het gaat om dele….
- ‘Kow Gwe’ laat Theaterfestival De Parade lachen, slikken en…..
- President: binnen drie maanden besluit over toekomst SLM..
- Grootschalige schoonmaakactie in centrum Paramaribo.
- Ameera Hashwi schrijft geschiedenis in Wayne County.
- ‘Leerling versus meester’ in basketbalfinale SCVU-Koi Carpe…..
- KAMELEONPOLITIEK ONDERMIJNT VERTROUWEN..
- Param4ryow terug als Yopii..
- Decentralisatie, economische diversificatie en belastinginn….
- 9 bromfietsen en 1 motor in beslag genomen tijdens controle….
- President Simons: ‘Sterke aanwijzingen van corruptie bij so….
- Politie onderschept 28 kilogram vermoedelijke marihuana in ….
- POLITIEK HOORT NIET THUIS IN CRUCIALE FUNCTIES..
- ‘De Javaanse Mannen’-podcast als stem van een gemeenschap d…..
- Books by Jonathan en Haukes maken 1000 kinderen blij met kl…..
- VAN ‘STEM SLIM’ NAAR RIANT OAS-SALARIS..