Suriname mag zich opmaken voor een muzikale explosie van internationale allure! Aanstaande zaterdag staat het Live Entertainment Center (voorheen Flamboyant Park) volledig in het teken van Dancehall, wanneer de Jamaicaanse ster 450 het podium betreedt.
De jonge artiest, die door Dancehall King Vybz Kartel zelf wordt bestempeld als één van de grootste opkomende talenten van Jamaica, brak wereldwijd door met zijn hit “Wild n Rich”. Met zijn unieke stijl en rauwe energie weet hij overal het publiek in extase te brengen – en nu eindelijk ook in Suriname!
Alsof dat nog niet genoeg is, reist ook de welbekende Badderman speciaal naar Paramaribo om deel uit te maken van dit onvergetelijke spektakel.
Het is al geruime tijd geleden dat Suriname een Dancehall-artiest van dit kaliber mocht verwelkomen. Deze show is dan ook een historische gebeurtenis voor alle liefhebbers van de Jamaicaanse muziekcultuur.
De avond wordt mogelijk gemaakt door Muziek & Maatschappij in samenwerking met Strictly Loyalty Entertainment.
- ‘Gouden koe’ beetpakken..
- Jaloerse vrouw aangehouden na gewelddadige aanval bij ABOP-…..
- Ex-kartelbaas Ismael “El Mayo” Zambada bereid schuld te bek….
- Macron wil vierzijdig overleg over Oekraïne met Europa.
- Baasaron zoekt partnerschap met bedrijfsleven: intentie, ma….
- Grondconflict in Reeberg: Familie claimt verkaveling van hu….
- Lijk in verre staat van ontbinding aangetroffen op vuilstor…..
- Haat is hun wapen – en jij bent het slachtoffer.
- Drake ontvangt gesigneerd George “The Iceman” Gervin-tr….
- ‘Superman’ en ‘F1’ duwen naar $600 miljoen aan de box offic….
- Busta Rhymes ontvangt ‘Hip Hop Icon Award’ op ‘Harlem Day 2….
- TCT-minister voert overleg met Bond voor Bus- en Boothouder…..
- Historisch optreden Aptijt op Lowlands: ‘We verdienen onder…..
- Prestatie leerlingen VO-scholen ernstig onder niveau..
- Opmerkelijk – ‘Frankenstein konijnen’ in Colorado (VS): vir….
- Melania’s brief aan Poetin: mooie woorden, wrange stiltes.
- Duidelijkheid over monetaire reserves.
- Pakistan getroffen door zware moessonregens: meer dan 340 d….
- De Qibya-massamoord: een vergeten tragedie.
- Horlogemerk Swatch haalt reclame weg na beschuldiging van r….
- WIST U DIT:.