De politieke partij DA’91 schenkt bijzondere aandacht aan het binnenland. De kwestie rond de grondenrechten van de bewoners moet volgens de partij spoedig worden opgelost. Daarnaast streeft DA’91 naar een virtuele ontsluiting van het achterland, wat ten goede zal komen aan zowel ondernemers als het onderwijs.
ADVERTENTIE
Partijvoorzitter Angelic del Castilho geeft aan dat tijdens bezoeken van haar organisatie in het binnenland is geconstateerd dat vooral vrouwen actief en gedreven zijn in het ondernemerschap. Dit wil de partij stimuleren door de juiste randvoorwaarden te creëren.
In gesprek met de STVS stelt de politica dat het oplossen van het grondenrechtenvraagstuk zekerheid zal bieden aan de plaatselijke bewoners. Wat betreft de virtuele ontsluiting van het achterland merkt Del Castilho op dat ook de gezondheidszorg hiervan zal profiteren, wat volgens haar een prioriteit is voor DA’91.
In Frans-Guyana wordt volgens haar al succesvol gewerkt met een vergelijkbaar model. Dit stimuleert niet alleen het kleinschalig ondernemerschap, maar draagt ook bij aan de versterking van de nationale economie. Del Castilho benadrukt dat zij trouw blijft aan de kiezers en zich volledig inzet voor een beter Suriname. Al meer dan dertig jaar zet zij zich in voor DA’91 en om haar betrouwbaarheid te onderstrepen, heeft zij er bewust voor gekozen om niet op de kandidatenlijst van een andere partij te gaan staan.
Indien zij deel uitmaakt van een toekomstige regering, zal zij zich krachtig inzetten voor het naleven van de gemaakte afspraken en het overeengekomen regeerprogramma. Volgens haar is de goedkeuring van de Wet op de Openbaarheid van Bestuur cruciaal. Deze wet zal burgers toegang geven tot alle noodzakelijke overheidsinformatie. Del Castilho pleit voor eerlijk en transparant onderzoek in alle zaken waarin de samenleving mogelijk is benadeeld.
- Verkiezingsdebat legt partijverschillen bloot: zorg, belast…..
- Achaibersing uit kritiek op Bouterse:..
- “Bedrieglijke redeneringen door politieke leiders”, zegt ps…..
- Eerste exemplaar speciaal ontworpen djogo voor president..
- Ongrijpbare bende slaat toe in binnenland: goudzoekers bero…..
- Caricom waarnemers missie voor verkiezingsobservatie..
- Markt Nieuw Nickerie wordt overspoeld door politieke partij…..
- Training klantvriendelijkheid luchthavenpersoneel om toeris…..
- Del Castilho: “Actie Bondru is slecht gevallen door gebrek …..
- GOw2 tijdelijk gesloten..
- Palm Boys bezorgt koploper Kampoe eerste verlies in tweede …..
- In strafzaak-Bordo: Verzoek vrijlating verdachte Jongaman a…..
- President stelt politiek gewin boven regels rechtsstaat..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 16 MEI 1998..
- Stanley Richenel Walter Hoever..
- Broodjes herinneringen..
- Twee drugsverdachten aangehouden aan Duytsweg te Henarpolde…..
- Docenten AdeKUS verlangen naar aquatisch ecologisch laborat…..
- OPTSU kandidaat voelt zich weer veilig na kap incident met …..
- Medewerkers Bufaz volgen bijscholingscursus nieuw Burgerlij…..
- 39-jarige man opgepakt die zich voordeed als agent..