Criticus en propagandist Bennie Miranda heeft zich publiekelijk uitgesproken over zijn diepe teleurstelling in president Chan Santokhi en de VHP. In een emotionele video stelt Miranda dat hij zich, ondanks zijn jarenlange inzet voor de partij, verwaarloosd en genegeerd voelt.
Miranda zegt al ruim een jaar actief te zijn als woordvoerder en verdediger van de VHP en de coalitie. “Ik kom dagelijks op voor de partij, praat dagelijks voor de partij. Het kost mij een hoop geld, mijn zaken zijn nog steeds niet geregeld,” aldus Miranda. Hij beweert geen toegang te hebben gekregen tot basisvoorzieningen waar hij volgens hem recht op heeft, zoals een ziektekostenverzekering, vakantiegeld, een dokterskaart, en zelfs een dienstauto.
De criticus geeft aan dat hij al zes maanden tevergeefs probeert om deze zaken intern geregeld te krijgen, maar zonder resultaat. “Ik maak me zorgen, want over twee maanden zijn er verkiezingen. Stel dat we niet winnen, dan sta ik met lege handen,” zei hij. Ondanks zijn twijfels blijft hij loyaal: “Ik hoop dat u weer president wordt, maar mijn rechten moeten wel worden erkend.”
Verder hekelt hij het feit dat zijn salaris vaak te laat wordt uitbetaald. “Soms krijg ik het pas op de 29e, 30e, of zelfs op de eerste of tweede van de volgende maand, terwijl het op de 25e hoort. Ik moet elke keer bellen en aandringen voordat het geregeld wordt.”
Miranda stelt dat het hem aan alles ontbreekt: brandstof, bonussen, privileges. “Het kost de staat en de partij niets om mij een eenvoudig pakket toe te kennen, met terugwerkende kracht,” benadrukt hij. Volgens hem is zijn functie als propagandist en spreker cruciaal en niet te onderschatten. “Ik ben niet de beste, maar wel een van de beste sprekers van de partij.”
Tot slot vraagt hij president Santokhi dringend om zijn situatie serieus te nemen. “Ik vraag u, excellentie, alstublieft: regel deze zaken voor mij.”
- Simons belooft hervormingen en harde aanpak van corruptie, …..
- Onderbelichte kant van de paarse financiële ravage..
- VSG: MoU met Palmera heeft nadelige consequenties voor Saam…..
- AFP: Grootschalige misstanden in verkiezingsproces geconsta…..
- Rechtszaak tegen ‘Bordo’ en medeverdachten wordt voortgezet…..
- Gewapende overval op supermarkt loopt uit op schietpartij..
- Simons zal zwaar afrekenen met corruptie; wil geen samenwer…..
- Oud-inspecteur basisonderwijs: “Leerkrachten moeten eerst e…..
- Copa Libertadores: de volgende Neymar & 43-jarige spits…..
- CIC wint Golden American Advertising Award voor SUN-campagn…..
- Ans Gertie Dunker-Mardjo..
- Ans Gertie Dunker-Mardjo..
- Bevindingen AFP over tekortkomingen kandidatenlijsten..
- Bond Luchthavenbeheer stopt per 00.00 uur met vluchtafhande…..
- Sonja Lie A Lien..
- Buschauffeur overlijdt na eenzijdig verkeersongeval..
- Bronto Somohardjo hekelt ‘vitragepolitiek’ en pleit voor ee…..
- Vader en zoon aangehouden na incident met jachtgeweer..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 1 april 1989 en…..
- Buschauffeur laat leven bij verkeersongeval..
- Amerikaanse astronaut met Surinaamse roots op bezoek bij CB…..