In een gecoördineerde actie tegen de georganiseerde misdaad heeft een gemengde eenheid van Regio West gisteren meerdere invallen gepleegd. De actie maakte deel uit van de bredere operatie “Delta Force” en was gericht op het blootleggen van illegale handel en drugstransporten.
ADVERTENTIE
Een van de gerichte invallen vond plaats aan de Duytsweg in Henarpolder, in het district Nickerie. Tijdens de huiszoeking trof de politie een hoeveelheid verboden middelen aan, waaronder marihuana en cocaïne, evenals een partij illegale sigaretten. De aangetroffen goederen zijn direct in beslag genomen.
Twee personen – de 45-jarige T.H. en de 40-jarige S.H. – die op het moment van de inval op het terrein aanwezig waren, zijn aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij drugshandel en smokkel. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn zij in verzekering gesteld.
- Opleiding Wiskunde AdeKUS viert 10-jarig bestaan en streeft…..
- Santokhi: Achterstand nazaten Afrikanen door verdeel- en he…..
- Column: Discutabele discussie..
- Wang blij dat steeds meer Surinamers van Chinese afkomst in…..
- Mathoera versus Santokhi: titanenstrijd of toneelspel?..
- Brunswijk: “Zonder moeite behaalt ABOP al 4 zetels”..
- Rusland: ‘Als blijkt dat er issues zijn, zal er opgetreden …..
- Amafo betuigt steun aan Nationaal Leger met ‘Camouflagemars…..
- ABOP kiest voor eenheid: We zijn allemaal Surinamers..