PARAMARIBO — President Chandrikapersad Santokhi heeft opnieuw werkgroepen ingesteld. Naast de werkgroepen voor Winti Wai en Rahemal zijn er nu ook presidentiële werkgroepen voor Nickerie en Coronie. Deze initiatieven zijn bedoeld om prioriteitsprojecten in beide districten te versnellen, de lokale ontwikkeling te stimuleren en concrete oplossingen te bieden voor urgente uitdagingen.
De werkgroep voor Nickerie bestaat uit elf leden, waarvan Djamunapersaud Roopram, voorzitter is en de werkgroep Prioriteitsprojecten Coronie, is onder leiding van Vincent Slagveer telt twintig leden. De installatie heeft donderdag plaats gevonden op het Kabinet van de President.
“Alles wat voor de verkiezing gedaan moet worden, moet ook daarvóór gerealiseerd worden”President Santokhi
Na meerdere werkbezoeken aan de districten, heeft president Santokhi zich persoonlijk georiënteerd op de bestaande knelpunten, zoals infrastructurele uitdagingen en de efficiëntere afhandeling van processen met betrekking tot Bazo-kaarten en grondzaken. Op basis daarvan, was het noodzakelijk over te gaan tot het instellen van de werkgroepen.
Tijdens de installatieplechtigheid legde het staatshoofd de nadruk op het belang van gerichte beleidsmaatregelen om de leefomstandigheden en economische vooruitzichten in Coronie en Nickerie te verbeteren. “Alles wat voor de verkiezing gedaan moet worden, moet ook daarvóór gerealiseerd worden”, stelde hij.
Er zal niet alleen gewerkt worden aan oplossingen, maar zij zullen ook fungeren als brug tussen de lokale gemeenschappen en de regering. Zij zullen onmiddellijk verslag aan de president doen, zodat er effectieve beleidsbeslissingen genomen kunnen worden
Roopram liet weten dat er reeds enkele projecten in uitvoering zijn, zoals een info center in Nickerie en de installatie van attributen op 27 scholen. Beide werkgroepen zullen bijgestaan worden door Stanley Dijksteel, adviseur van de president. De regering geeft hiermee verdere invulling aan haar belofte om de ontwikkeling van alle districten evenwichtig te realiseren.
De werkgroep Prioriteitsprojecten Coronie, is onder leiding van Vincent Slagveer en telt twintig leden. [: Kabinet van de President]
- Voetbal Uitslagen – 2 Maart 2025..
- Daan: “Regering-Santokhi heeft geen werk gemaakt van natiev…..
- EEN KANDIDAAT KIEZEN..
- EEN PARTIJ KIEZEN..
- Vrachtvoertuigen bedrijf Leiding 10 A door brand verwoest..
- Franse ambassade doneert veiligheidsattributen aan Korps Po…..
- Breaking: Opschudding binnen OPTSU na voordracht Wayne Telg…..
- Caricom herbevestigt steun voor Ramdin bij OAS..
- HELIFLOPTER..
- Ramadan 2025: Vastentijden en iftartijden wereldwijd..
- Brand verwoest drie vuilniswagens in Leiding 10A..
- Oekraïne Tussen Mineralen en Oorlogsrealiteit..
- WAT TE DOEN MET DE OPBRENGSTEN UIT DE OLIE?..
- KROONPRINSEN..
- President Santokhi in Ramadan-boodschap: “Lastercampagnes b…..
- Krish Nannan Panday (96) ingeslapen..
- Jamaicaanse regering wil koning Charles afzetten..
- CHINALCO-DEAL: EENZIJDIG AKKOORD TEN KOSTE VAN ONS ALLEN..
- ALLE HENS AAN DEK VOOR OAS-FUNCTIE..
- SPA besluit: Wayne Telgt wordt lijsttrekker OPTSU..
- PVV klopt Leo Victor..