PARAMARIBO — President Chandrikapersad Santokhi heeft opnieuw werkgroepen ingesteld. Naast de werkgroepen voor Winti Wai en Rahemal zijn er nu ook presidentiële werkgroepen voor Nickerie en Coronie. Deze initiatieven zijn bedoeld om prioriteitsprojecten in beide districten te versnellen, de lokale ontwikkeling te stimuleren en concrete oplossingen te bieden voor urgente uitdagingen.
De werkgroep voor Nickerie bestaat uit elf leden, waarvan Djamunapersaud Roopram, voorzitter is en de werkgroep Prioriteitsprojecten Coronie, is onder leiding van Vincent Slagveer telt twintig leden. De installatie heeft donderdag plaats gevonden op het Kabinet van de President.
“Alles wat voor de verkiezing gedaan moet worden, moet ook daarvóór gerealiseerd worden”President Santokhi
Na meerdere werkbezoeken aan de districten, heeft president Santokhi zich persoonlijk georiënteerd op de bestaande knelpunten, zoals infrastructurele uitdagingen en de efficiëntere afhandeling van processen met betrekking tot Bazo-kaarten en grondzaken. Op basis daarvan, was het noodzakelijk over te gaan tot het instellen van de werkgroepen.
Tijdens de installatieplechtigheid legde het staatshoofd de nadruk op het belang van gerichte beleidsmaatregelen om de leefomstandigheden en economische vooruitzichten in Coronie en Nickerie te verbeteren. “Alles wat voor de verkiezing gedaan moet worden, moet ook daarvóór gerealiseerd worden”, stelde hij.
Er zal niet alleen gewerkt worden aan oplossingen, maar zij zullen ook fungeren als brug tussen de lokale gemeenschappen en de regering. Zij zullen onmiddellijk verslag aan de president doen, zodat er effectieve beleidsbeslissingen genomen kunnen worden
Roopram liet weten dat er reeds enkele projecten in uitvoering zijn, zoals een info center in Nickerie en de installatie van attributen op 27 scholen. Beide werkgroepen zullen bijgestaan worden door Stanley Dijksteel, adviseur van de president. De regering geeft hiermee verdere invulling aan haar belofte om de ontwikkeling van alle districten evenwichtig te realiseren.
De werkgroep Prioriteitsprojecten Coronie, is onder leiding van Vincent Slagveer en telt twintig leden. [: Kabinet van de President]
- Santokhi zegt dat zijn regering geen lege staatskas achterl…..
- Medische Zending voor het moment geholpen..
- Regering moet schuiven om verhoging sociale uitkeringen te …..
- Kinderen met genetische aandoeningen krijgen betere zorg..
- SpaceX’s Starship explodeert in de ruimte..
- Rotary Quota roept samenleving op zich te laten controleren…..
- Workshops over Nationaal Onderwijs Beleidsplan 2024-2031..
- Regering bezig met nieuwe locatie voor ministerie ROS..
- Ketenen slavernijmonument Curaçao gestolen..
- Regenbuien en onweersbuien komen er aan..
- President heeft goed gesprek gehad met Granman Velanti over…..
- Venezuela verwerpt steun van Caricom aan Guyana..
- Broers opgesloten wegens oplichting, verduistering en overt…..
- Francina Overman (90) Paramaribo 4-3-2025..
- Harold Orlando Ravenberg (65) Paramaribo 1-3-2025..
- Guyana wil blokkade verkiezingsplannen Venezuela in Esequib…..
- Dringende roep om een kenniscentrum voor goed bestuur; same…..
- Kosten-batenanalyse grondconversie nog niet gemaakt..
- Olieprijzen dalen door tarieven en OPEC-besluit..
- Invoerrechten op auto’s tijdelijk opgeschort na klach…..
- Dolly Partons echtgenoot Carl Dean overleden op 82-jarige l…..