PARAMARIBO — President Chandrikapersad Santokhi heeft opnieuw werkgroepen ingesteld. Naast de werkgroepen voor Winti Wai en Rahemal zijn er nu ook presidentiële werkgroepen voor Nickerie en Coronie. Deze initiatieven zijn bedoeld om prioriteitsprojecten in beide districten te versnellen, de lokale ontwikkeling te stimuleren en concrete oplossingen te bieden voor urgente uitdagingen.
De werkgroep voor Nickerie bestaat uit elf leden, waarvan Djamunapersaud Roopram, voorzitter is en de werkgroep Prioriteitsprojecten Coronie, is onder leiding van Vincent Slagveer telt twintig leden. De installatie heeft donderdag plaats gevonden op het Kabinet van de President.
“Alles wat voor de verkiezing gedaan moet worden, moet ook daarvóór gerealiseerd worden”President Santokhi
Na meerdere werkbezoeken aan de districten, heeft president Santokhi zich persoonlijk georiënteerd op de bestaande knelpunten, zoals infrastructurele uitdagingen en de efficiëntere afhandeling van processen met betrekking tot Bazo-kaarten en grondzaken. Op basis daarvan, was het noodzakelijk over te gaan tot het instellen van de werkgroepen.
Tijdens de installatieplechtigheid legde het staatshoofd de nadruk op het belang van gerichte beleidsmaatregelen om de leefomstandigheden en economische vooruitzichten in Coronie en Nickerie te verbeteren. “Alles wat voor de verkiezing gedaan moet worden, moet ook daarvóór gerealiseerd worden”, stelde hij.
Er zal niet alleen gewerkt worden aan oplossingen, maar zij zullen ook fungeren als brug tussen de lokale gemeenschappen en de regering. Zij zullen onmiddellijk verslag aan de president doen, zodat er effectieve beleidsbeslissingen genomen kunnen worden
Roopram liet weten dat er reeds enkele projecten in uitvoering zijn, zoals een info center in Nickerie en de installatie van attributen op 27 scholen. Beide werkgroepen zullen bijgestaan worden door Stanley Dijksteel, adviseur van de president. De regering geeft hiermee verdere invulling aan haar belofte om de ontwikkeling van alle districten evenwichtig te realiseren.
De werkgroep Prioriteitsprojecten Coronie, is onder leiding van Vincent Slagveer en telt twintig leden. [: Kabinet van de President]
- Trump overweegt strengere sancties tegen Rusland totdat vre…..
- Francina Overman (90) Wanica, Suriname 4-3-2025..
- Chayenne Vos (23) Paramaribo 5-3-2025..
- Vrouwen wereldwijd eisen einde geweld en ongelijkheid..
- Inheemse gemeenschap uit Coeroeni Ressort bezoekt DNA..
- Kerkdijk: Onderwijs in crisis; ministerie blijft in gebreke..
- Vrouwen op Internationale Vrouwendag geëerd voor bijdrage a…..
- Brunswijk keurt uitjouwen Santokhi in Moengo af..
- Verontwaardiging over misleidende reportage D-TV Express..
- VLIEGTUIGEN VOL CUBANEN LANDEN OP ZANDERIJ..
- President wijst beroep PVP en NOP af..
- Santokhi installeert drie werkgroepen voor aanpak problemen…..
- MV Narrative: Een luxe cruiseschip voor een langer en gezon…..
- Defensie eert vrouwen ter gelegenheid van Internationale Vr…..
- Hoe depressief zijn we?..
- Mexico beschuldigt Amerikaanse wapenfabrikanten van steun a…..
- China stelt het voor de hand liggende: ‘Gaza behoort …..
- Santokhi: “AI is geen toekomstvisie, maar realiteit”..
- AWJ installeert twee commissies: Rechtvaardige Transitie en…..
- VHP-MASKER VALT IN GUYANA GRENSKWESTIE..
- Werkgroepen voor aanpak problemen ex-Jungle Commando’s en N…..