Consuella Simonds is een jonge inheemse vrouw uit Apoera in het resort Kabalebo die een passie heeft voor lezen en het schrijven van boeken. Dahlia en Taji zijn 2 van haar recent uitgebrachte boeken. Toen zij op haar 15e was geslaagd van het Mulo, moest zij voor vervolg onderwijs naar Paramaribo verhuizen. Haar eenzaamheid in de stad zette zij om in lezen. Hierna ontwikkelde zij haar schrijftalent door haar ervaringen in het leven neer te pennen in haar eigen boek.
Simonds heeft vele boeken gelezen van Robby Parabarsing Cynthia Mc Leod. Zij heeft nooit een schrijvers opleiding gevolgd, maar vanwege de vele boeken die zij heeft gelezen van verschillende auteurs, heeft zij haar eigen schrijfstijl ontwikkeld. Dahlia is een waar gebeurd verhaal dat gaat over een vrouw die minder prettige ervaring heeft gehad als kind vanwege haar omgeving.
Dit heeft haar levenspad dan bepaald. Simonds heeft de dame om wie het verhaal gaat, niet verteld dat het boek Dahlia die ervaring verteld. Taji is een fantasie verhaal dat tot stand is gekomen door de hele lang rit die Simonds moest maken om vanauit Apoera, de stad te bereiken. Zij houdt over 2 weken haar boekpresentatie over deze boeken.
- Op World No Tobacco Day 2025: Aandacht voor sluwe tactieken…..
- Bejaarde vrouw gekneveld achtergelaten na woningoverval..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS..
- PSA-dienstverlening gedigitaliseerd: snellere aanvraag en a…..
- Regenachtig weer blijft nog aanhouden..
- Arbeider overlijdt door vallende boom in Matawai-gebied..
- President Trump sluit gratieverlening voor rapper Sean ‘Did…..
- Antoinette Betsy Hasselbaink (Betsy) (90) Diemen 28-5-2025..
- Brunswijk moet bedanken om voor Simons te stemmen..
- Vermiste stembiljetten in Wanica bleken blanco: onderzoek n…..
- Arbeider overleden door omvallende boom..
- Lijstduwer NDP: “Bouterse zou trots zijn”..
- Yelyco-vrouwen en Yellow Birds-mannen zege verwijderd van h…..
- Voor een samenleving waarin iedereen meetelt..
- ABOP en NDP bereiken akkoord; Simons kan nu tot president g…..
- Veel op het spel voor NPS..
- President Santokhi: “Verkiezingsautoriteiten moeten sneller…..
- VES: ‘Valutawet was geen effectief instrument voor koersbeh…..
- Rusland: ‘Ik ben op dit moment voorzitter van NPS’..
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming..
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemmin…..