Consuella Simonds is een jonge inheemse vrouw uit Apoera in het resort Kabalebo die een passie heeft voor lezen en het schrijven van boeken. Dahlia en Taji zijn 2 van haar recent uitgebrachte boeken. Toen zij op haar 15e was geslaagd van het Mulo, moest zij voor vervolg onderwijs naar Paramaribo verhuizen. Haar eenzaamheid in de stad zette zij om in lezen. Hierna ontwikkelde zij haar schrijftalent door haar ervaringen in het leven neer te pennen in haar eigen boek.
Simonds heeft vele boeken gelezen van Robby Parabarsing Cynthia Mc Leod. Zij heeft nooit een schrijvers opleiding gevolgd, maar vanwege de vele boeken die zij heeft gelezen van verschillende auteurs, heeft zij haar eigen schrijfstijl ontwikkeld. Dahlia is een waar gebeurd verhaal dat gaat over een vrouw die minder prettige ervaring heeft gehad als kind vanwege haar omgeving.
Dit heeft haar levenspad dan bepaald. Simonds heeft de dame om wie het verhaal gaat, niet verteld dat het boek Dahlia die ervaring verteld. Taji is een fantasie verhaal dat tot stand is gekomen door de hele lang rit die Simonds moest maken om vanauit Apoera, de stad te bereiken. Zij houdt over 2 weken haar boekpresentatie over deze boeken.
- Clyde Eyck (56) Roozendaal 18-5-2025..
- Goerdat (ABOP) niet naar DNA; Santokhi heeft verkiezing nog…..
- Bilateraal gesprek tussen minster Ramadhin en PAHO-vertegen…..
- ECD laat vervallen producten vernietigen..
- Voormalig president Venetiaan viert 89ste verjaardag..
- Crypto kan zich verspreiden in pensioenfondsen..
- Column: Now, di w’woyo yagi..
- Bewustwording noodzakelijk om kinderarbeid uit te bannen..
- Energietop begonnen: Beleid lokale inhoud cruciaal voor eco…..
- Luchthavendirecteur Chotkan: “SLM sinds 2019 zware wanbetal…..
- Pensioenstelsel is toe aan hervorming..
- Santokhi: We hebben basis gelegd voor duurzame energie-econ…..
- Ramadhin en PAHO-vertegenwoordiger bespreken voortgang gezo…..
- Malaria-accreditatie Suriname in afrondende fase..
- NPS-congres geeft volgende week goedkeuring aan kandidaat v…..
- Olieprijzen: Iran-Israël crisis nog niet vergelijkbaar met …..
- Wi Tru Sranan en korpsen werken aan ‘Code of Conduct’..
- Arts die ketamine leverde aan acteur Perry pleit schuldig S…..
- Trump Mobile: Een Amerikaans gemaakte telefoon voor $499? E…..
- Politiefunctionaris aangehouden voor vermoedelijke betrokke…..
- VES blijft economie kritisch volgen bij volgende regeringsb…..