De ondertekening van het nieuwe regeerakkoord door vijf coalitiepartners is niet zonder spanningen verlopen. Volgens informatie van D-TV Express heeft ABOP-leider Ronnie Brunswijk het akkoord onder voorbehoud getekend, iets wat vooraf duidelijk is gecommuniceerd aan de overige partijleiders – in tegenstelling tot wat sommige bronnen momenteel beweren.
Tijdens de langdurige onderhandelingen, die maandagavond op een locatie in Zorg en Hoop plaatsvonden en bijna vijf uur in beslag namen, zou Brunswijk herhaaldelijk hebben aangegeven dat hij slechts onder voorbehoud akkoord zou gaan. “Hij heeft dat ook daadwerkelijk gedaan,” bevestigt een goed ingevoerde bron tegenover D-TV Express.
Brunswijk zou actief hebben deelgenomen aan de gesprekken voorafgaand aan de ondertekening. Kort nadat hij zijn handtekening met voorbehoud plaatste, verliet hij de locatie.
In verschillende berichten wordt gesuggereerd dat de overige coalitieleiders niet op de hoogte waren van dit voorbehoud. Uit verificatie van D-TV Express blijkt echter dat Brunswijk zijn kanttekeningen openlijk met de andere partijleiders heeft gedeeld.
- President: Boeroes symbool van integratie en doorzettingsve…..
- Santokhi: ‘Bijdrage boeroes onmiskenbaar en blijvend’..
- Jager gewond bij gewapende beroving met houwer in Santigron..
- A20 eert stille kracht van een toegewijde gemeenschap..
- Certificaat uitgereikt aan 20 leden van de Mobiele Eenheid …..
- Video -Ballistische raketten afgevuurd bij aanvallen op Isr…..
- Na correcties verklaart OKB verkiezingen 2025 bindend..
- OKB: verkiezingen zijn bindend ondanks vele onregelmatighed…..
- Plantagebestuur krijgt beheer over Carolinabrug..
- Verkiezingsuitslag bindend verklaard: weg vrij voor regerin…..
- Moesan kan DNA-zetel krijgen na weigering Goerdat..
- WEDEROM ENORME BLAMAGE VOOR DE OPSPORING..
- Pick-ups voor penitentiaire ambtenaren, brandweer, bijstand…..
- Adhin: “Overheid schiet tekort in voorbereiding op arbeidsm…..
- ABOP: Respect voor 180 jaar Boeroes in Suriname..
- JONGEREN NOG WACHTENDE OP STUDIETOELAGE..
- Hard werken..
- Carl Breeveld hekelt formatieproces: “Geen informateur aang…..
- TotalEnergies: GranMorgu blijft meer dan 10 jaar produceren..
- Kantoorruimte op Sosis-terrein volledig uitgebrand..
- Plantagebestuur Carolina neemt initiatief voor ontwikkeling..