door Steven Seedo
PARAMARIBO — Consolidated Industries Corporation (CIC), fabrikant van het schoonmaakmerk Sun, heeft bij de jaarlijkse American Advertising Awards (Addys) voor de Caribische regio de Golden American Advertising Award gewonnen voor haar campagne ‘Everyday is a SUNday’. “We zijn trots op deze erkenning en kijken ernaar uit om de impact van Sun in de Caribische regio verder uit te breiden. We zijn enthousiast over de toekomst”, zegt Daniëlle Phang, Commercial Manager van CIC, tegen de Ware Tijd. “Dit succes is te danken aan de samenwerking en inzet van het CIC-team.”ADVERTISEMENT
De campagne, gecoördineerd door het Curaçaose reclamebureau PRGV Concept & Design, is gericht op een breed publiek in veertien Caribische landen. Ze won goud in de categorie ‘Integrated Campaign – regional/national’. Daarnaast ontving PRGV ook één van de drie speciale ‘Judges Choice’ Awards. De jury waardeerde de campagne om zijn “buitengewone jingle, songtekst, animatie en slimme teksten, die zelden worden gezien bij schoonmaakproducten”.
“We zijn trots op deze erkenning en kijken ernaar uit om de impact van Sun in de Caribische regio verder uit te breiden”Daniëlle Phang
Wat volgens Phang deze campagne bijzonder maakt, is de brede reikwijdte. De productie wordt nu gezien en gehoord in landen als Barbados, Jamaica, Antigua en Barbuda, Dominica, Guyana, Saint Lucia, Saint Vincent en de Grenadines en Trinidad en Tobago.
De American Advertising Award wordt beschouwd als één van de meest prestigieuze onderscheidingen in de reclame-industrie en worden voor de Caribische regio uitgereikt door de Caribbean Advertising Federation, onderdeel van de American Advertising Federation. Dit jaar waren er 435 inzendingen van bedrijven uit het Caribisch Gebied, de Verenigde Staten en Canada.
- Assembleelid Edward Belfort overleden..
- Assembleelid tevens NDP-kandidaat Belfort overleden..
- Misiekaba: Behalve Staatsolie ook Staatsgas, Staatsvis, Sta…..
- ECD en Milieupolitie treden op tegen bandenzaken in Paramar…..
- Axwijk sportcomplex..
- CBB-directeur niet te spreken over uitspraken president San…..
- Sprekers NPS discussieavond beloven betere tijden bij verki…..
- RGD neemt gerenoveerde poliklinieken in gebruik..
- DNA vernieuwt website voor het eerst in 13 jaar..
- DNA heeft na dertien jaar een vernieuwde website..
- PVV met handje vol doelpunten langs Inter Wanica..
- De Nationale Assemblee lanceert vernieuwde website..
- Gopal: “Santokhi beloofde jongeren een stuk grond, maar ze …..
- MEDIALANDSCHAP IS VERANDERD..
- ONVEILIGHEID ONDERMIJNT GEZAG..
- Open brief aan minister Nurmohamed ‘Statenmonument…..
- VSB schrijft president over oneerlijke speelveld op havens..
- Ramadhin: “Zorgprojecten geen verkiezingsstunt”..
- Minister Sozavo voert campagne bij Esther Stichting..
- Panama en Nederland koplopers voor Guyana’s olie-export Q1 …..
- Gopal: Santokhi beloofde jongeren een stuk grond maar geeft…..