Het Centraal Hoofdstgembureau (CHS) is ervan overtuigd dat de verkiezingen normaal voortgang zullen vinden. Voorzitter Lilawati Punwasi-Raghoebier stelt dat, gelet op de uitspraak van het Hof van Justitie woensdag, zij gelooft dat het drukproces voor de stembiljetten tijdig aanvangt.
Het Hof heeft besloten dat het aannemelijk is dat de politieke organisaties VLS, DNL en A20 hun lijsten wel hebben ingediend, maar dat het toewijzen van hun eis de verkiezingen in gevaar zou kunnen brengen. Er is dus voor het groter belang gekozen in deze. De partijen eisten dat hun kandidaten werden toegelaten op de lijsten.
Nu dreigt er nog een rechtszaak: van het drukkerscollectief dat in aanmerking had willen komen voor het drukken van de stembiljetten. Het collectief is buiten de boot gevallen. Punwasi gelooft dat elke rechter het belang van de verkiezingen hoog in zal schatten, waardoor het drukpoces niet in gevaar zou komen. Zij kan echter niet voorruit lopen op een rechtszaak of een uitspraak.
- Suriname overweegt IMF-vervolgprogramma..
- Vrouw verkracht en mishandeld door partner..
- U21-volleybalsters Yelyco sluiten seizoen perfect af..
- RGD hard op weg naar landelijke implementatie HEARTS-initia…..
- Peru: Vrouw van Humala arriveert in Brazilië voor asiel..
- Ketura Margaret met Makedones op achterstand in volleybalfi…..
- Nurmohamed daagt NDP uit met oplossingen te komen..
- ‘Ik hoef nu niet meer naar de modiste; ik kan zelf gaan exp…..
- Bewustwording vaccinatie in Suriname moet vergroot worden..
- SLM annuleert vluchten tussen Paramaribo en Amsterdam vanwe…..
- ‘Transparantie bij regeringsprojecten zoek’..
- Politici zijn ineens zo poeslief..
- Cubaanse leerkrachten in Suriname al acht maanden niet beta…..
- Surinam Airways annuleert vluchten tussen Amsterdam en Para…..
- Stichting ST&C zet in op professionalisering toezicht..
- Ambassadeur Nannan overleden op 44-jarige leeftijd..
- Man Start ‘Proces Om Mijn Leven Terug Te Krijgen̵…..
- Santokhi geschokt door overlijden ambassadeur Nannan..
- Oproep aanhouding Dijksteel: Rechtsstaat mag geen dode lett…..
- SLM-vlucht PY993 naar Paramaribo afgelast na 7 uur vertragi…..
- Kampoe wint rivalenstrijd van Sudhar..