Het Centraal Hoofdstembureau (CHS) heeft gisteren de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) geprezen voor de wijze waarop de partij zich heeft voorbereid voor de registratie bij het CHS. De ABOP was de enige partij waarvoor het CHS geen enkel commentaar had op de ingediende documenten en stukken die nodig waren voor de registratie. De partij werd ook het snelst afgehandeld.
CHS-voorzitter Lilawati Punwasi merkte op tegen de indieners: “U bent heel goed voorbereid gekomen.” De registratie van de geel/zwarte partij, ondersteund door een goed opgekomen massa, werd verricht door voorzitter Ronnie Brunswijk en partijsecretaris Marinus Bee. Vanuit het Coen Ooftplein vertrok de massa in een stoet naar het KKF-gebouw, waar de registratie plaatsvond.
Marinus Bee, gevraagd om een reactie, gaf aan dat de partij niet over een nacht ijs is gegaan. “We hebben niks anders gedaan dan werken met wat er is gevraagd vanuit de organisatie.” Volgens Bee heeft de ABOP steeds geïnvesteerd in het professionaliseren van de partijadministratie.
Het is een goed geluid voor de partij om zulke positieve feedback te ontvangen van dit gezaghebbende orgaan, dat conform zijn wettelijke bevoegdheden zijn taken uitvoert. Bee ziet het als een goed begin en benadrukt dat elke goed begin een goed einde heeft. Over het uitgezette traject geeft hij aan dat de ABOP goed op weg is. De partij is niet alleen in bepaalde delen van het land actief, maar is landelijk bezig.
Volgens de politicus is er geen reden tot paniek. “We werken met volle overtuiging.” De geel/zwarte partij gaat zonder vrees en vol goede moed en vertrouwen naar de verkiezingen. ABOP was de laatste partij die gisteren de registratie bij het CHS heeft ingediend voor deelname aan de verkiezingen van 25 mei 2025.
- President Ali: “Suriname op drempel van transformatie, maar…..
- Afreximbank bereid investeren in Suriname aan te moedigen..
- Dienst Watervoorziening kampt met vervuilde waterinstallati…..
- VN-chef waarschuwt Trump voor etnische zuiveringen in Gaza..
- Procureur-generaal bezoekt Apoera..
- Vicepresident Brunswijk en minister Ramdin beloven medewerk…..
- KPS kampt weer met brandstoftekort..
- MENSONTEREND (PAKKETTEN UIT INDIA)..
- ECD controleert ondernemingen in Commewijne..
- PG Paragsingh bezoekt Apoera..
- Regen in de ochtend en later onweersbuien..
- Santokhi moedigt internationale bedrijven aan om te investe…..
- Weer geen brandstof voor de politie..
- Brunswijk citeert selectief uit brief minister Ramsaran..
- Trump wil transgender sporters visum en toegang tot VS ontz…..
- ICT-lokaal Henry Hassankhan Scholengemeenschap heropent..
- Philip Alexander Tholel (89) Amsterdam 29-1-2025..
- Abigail Sastera Puls (35) Rotterdam 2-2-2025..
- Herman E. Gooding wordt vereeuwigd op oude werkplek..
- Meteodienst waarschuwt voor wateroverlast door aanhoudende …..
- Hof van Justitie tikt Openbaar Ministerie op de vingers..