Het Centraal Hoofdstembureau (CHS) heeft gisteren de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) geprezen voor de wijze waarop de partij zich heeft voorbereid voor de registratie bij het CHS. De ABOP was de enige partij waarvoor het CHS geen enkel commentaar had op de ingediende documenten en stukken die nodig waren voor de registratie. De partij werd ook het snelst afgehandeld.
CHS-voorzitter Lilawati Punwasi merkte op tegen de indieners: “U bent heel goed voorbereid gekomen.” De registratie van de geel/zwarte partij, ondersteund door een goed opgekomen massa, werd verricht door voorzitter Ronnie Brunswijk en partijsecretaris Marinus Bee. Vanuit het Coen Ooftplein vertrok de massa in een stoet naar het KKF-gebouw, waar de registratie plaatsvond.
Marinus Bee, gevraagd om een reactie, gaf aan dat de partij niet over een nacht ijs is gegaan. “We hebben niks anders gedaan dan werken met wat er is gevraagd vanuit de organisatie.” Volgens Bee heeft de ABOP steeds geïnvesteerd in het professionaliseren van de partijadministratie.
Het is een goed geluid voor de partij om zulke positieve feedback te ontvangen van dit gezaghebbende orgaan, dat conform zijn wettelijke bevoegdheden zijn taken uitvoert. Bee ziet het als een goed begin en benadrukt dat elke goed begin een goed einde heeft. Over het uitgezette traject geeft hij aan dat de ABOP goed op weg is. De partij is niet alleen in bepaalde delen van het land actief, maar is landelijk bezig.
Volgens de politicus is er geen reden tot paniek. “We werken met volle overtuiging.” De geel/zwarte partij gaat zonder vrees en vol goede moed en vertrouwen naar de verkiezingen. ABOP was de laatste partij die gisteren de registratie bij het CHS heeft ingediend voor deelname aan de verkiezingen van 25 mei 2025.
- Zwakke wind met af en toe buien in de middag..
- NPS houdt discussie over de mogelijke oplossing voor corrup…..
- Alles om je voor te bereiden op het opzetten en runnen van …..
- Trump voert importheffingen in op staal en aluminium..
- Drinkater SWM is veiligGeen bewijs van verontreiniging..
- Lilian, Marlene van de L’Isle (67) Paramaribo 5-2-202…..
- Esther Daniels (81) Amsterdam 2-2-2025..
- ‘Nee bedankt’: blanke Zuid-Afrikanen wijzen Tru…..
- Unieke tas met design van kunstenares Sri Irodikromo..
- Meteodienst: Maandag overwegend droog..
- Ruckers-captain Fisher: ‘Unu puru a bluf gi Schakel de Flor…..
- “Er is geen sprake van bewuste blokkade salarissen pe…..
- Wetgeving mogelijk voornaamste steunpilaar van elke samenle…..
- Niet eens een begroting kunnen schetsen…..
- Vijf verdachten aangehouden voor oplichtingen en valsheid i…..
- Zesde verdachte in berovingszaak Cassialaan aangehouden..
- Kabinet president: geen opdracht om personeel Huize Ashiana…..
- De stroomtarieven (2) SPCS: ‘We hebben volgens het contract…..
- Bronto Somohardjo: “PL zal ministerie van OW opeisen”..
- Bouwen is in 2024 nog duurder geworden..
- VES: Bureau Staatsschuld verdient een compliment..