Nu de verkiezingscampagne haar einde nadert en Suriname zich opmaakt voor de gang naar de stembus, heeft de christelijke geloofsgemeenschap Konmakandra fu Bribiwan een oproep gedaan aan het volk om hun stem bewust en biddend uit te brengen. In een officiële verklaring roept het bestuur van de gemeenschap op tot bezinning en morele afweging bij het kiezen van nieuwe volksvertegenwoordigers.
ADVERTENTIE
In de verklaring wordt stilgestaan bij het verloop van de verkiezingscampagne, die volgens de gemeenschap niet altijd het niveau van respect en verantwoordelijkheid heeft gehaald waar het volk recht op heeft. “We hebben moeten toezien hoe de campagne soms ontsierd werd door persoonlijke aanvallen, overdreven zelfverheerlijking en het uitblijven van uitingen van spijt voor gemaakte fouten,” aldus het schrijven.
Geïnspireerd door Bijbelse teksten zoals Micha 6:8 en Spreuken 14:34, moedigt de gemeenschap kiezers aan om vooral te letten op leiderschap dat zich kenmerkt door integriteit, dienstbaarheid en rechtvaardigheid. “Welke kandidaten hebben recht gedaan, trouw betoond en ootmoedig gewandeld?” is de reflectieve vraag die wordt voorgelegd aan de kiezers.
De verklaring eindigt met een oproep uit Jeremia 29:7, waarin burgers worden aangespoord zich in te zetten voor de vrede en welvaart van het land. Konmakandra fu Bribiwan benadrukt dat een stem niet slechts een politieke handeling is, maar ook een moreel en spiritueel signaal richting de toekomst van Suriname.
“Laat uw stem een krachtig signaal zijn voor rechtvaardigheid, eerlijkheid en eenheid,” besluit de gemeenschap.
- Sharman ziet VHP terugkeren in de regering na verkiezingen..
- Finabank boekt stevige winst in 2024 en zet in op duurzame,…..
- Grassalco opent Guysure Aggregate & Sands Inc. in Guyan…..
- “Integriteitscrisis binnen politie grotendeels opgelost afg…..
- OM vordert gerechtelijk vooronderzoek in SLM-zaak; GVO Pan …..
- AKMOS: ‘Stemmen is óók ondernemen..
- Drugs in pepermunt aangetroffen..
- President Santokhi geeft startsein voor asfaltering Krappah…..
- OM geeft update over SLM-zaak en PanAm-klacht..
- WHO-leden stemmen voor wereldwijde pandemieovereenkomst..
- Boek gepubliceerd over parlementaire activiteiten 2020-2025..
- ‘DNA-publicatie waardevol archiefstuk’..
- Scholen gesloten op 26 mei vanwege verkiezingen..
- Staatsolie zeker van deelname in GranMorgu-project..
- Officier wil aanpassing tenlastelegging in SLM-drugszaak; a…..
- Geen school op 26 mei vanwege verkiezingen..
- Gregory Rusland door fake nieuws achtervolgd..
- Onverwacht overlijden Glenn Vreeswijk schokt zwemwereld en …..
- Biza traint 600 nieuwe stembureauleden..
- Ramadhin gebelgd over uitspraken Ebu Jones..
- Jabini: ‘Meer dan dertienduizend onbestelde oproepingskaart…..