Onze veelbelovende stand up comedian Chelle Lis is in Nederland. ‘’A bigi ster doro in Holland. Klaar om dat ding te bossen!!!‘’, schrijft cabaretier Roué Verveer, met wie Chelle samen de shows gaat doen in Nederland, op Facebook. Het worden in totaal zeven shows. Deze vinden op 6, 9, 11, 12 en 13 juli plaats. Ze zijn al bijna uitverkocht. In Amsterdam, in theater De Meervaart zijn er drie shows. In Rotterdam, Oude Luxortheater zijn er twee.
Na de shows in Nederland staat Chelle met haar eerste show: ‘Laat Chelle je vertelle – Van je familie moet je het hebbe!’, twee keer, op 26 en 27 juli, in Theater Thalia. Ze trad met dezelfde show ook vorig jaar november voor een volle zaal op.
In de hilarische voorstelling ‘Laat Chelle je vertelle – Van je familie moet je het hebbe’, stelt Chelle haar familie aan je voor. Op haar eigen humoristische manier belicht ze haar vaderskant, moederskant én schoonfamilie. Met scherpe observaties en een flinke dosis humor, geeft ze haar unieke kijk op de vaak herkenbare en komische dynamiek binnen families.
The post Chelle Lis in Nederland ..
- Rust teruggekeerd binnen coalitie..
- KPS lanceert online rijbewijzenportaal..
- VHP neemt plaats in de oppositiebanken..
- VHP kiest voor waardige, krachtige oppositie – samen …..
- PVV naar halve finale SML-play-off..
- Samenwerking Total Energies, APA en Petronas is kostenbespa…..
- God luistert niet..
- Mobiele zaagmachine voor woningbouw en infrastructuur Kwama…..
- Simons en Rusland worden bij acclamatie gekozen met steun v…..
- Man week na mishandeling en bedreiging partner opgesloten..
- Abop kiest definitief voor samenwerking met NDP: ‘We hoeven…..
- Twee doden aangetroffen in twee dagen..
- Drie verdachten opgepakt voor diefstal zes aluminium stelli…..
- ABOP kiest definitief voor samenwerking met NDP..
- Minister Ori: historisch besef nodig voor nationale eenheid…..
- Jogi: ‘Laatst gehouden DNA-vergadering verliep niet vlekkel…..
- Fokké waarschuwt: ‘Het wachten is op de volgende grote bran…..
- Brunswijk: ABOP staat achter Simons en Rusland als presiden…..
- ABOP houdt wrange smaak over aan ondersteuning coalitie..
- Ori pleit voor nationaal instituut voor geschiedenis en cul…..
- Van den Berg opgelucht over rechterlijk vonnis tegen Kirpal…..