De leerlingen van de Sarasvatischool (MULO/LBGO) op 28 februari 2025 werden tijdens een beroependag, in de stand van de Communicatie Dienst Suriname (CDS) van informatie voorzien over de rol van deze organisatie binnen de samenleving.
Tijdens deze voorlichtingssessie hebben de functionarissen van de CDS aangegeven dat de organisatie ervoor zorgdraagt dat de samenleving wordt voorzien van transparante informatie vanuit de overheid. “CDS is de brug tussen de overheid en de samenleving. Wij zorgen ervoor dat de informatie vanuit de overheid vatbaar is voor eenieder binnen de samenleving. Dit gebeurt middels verschillende producties die worden gepubliceerd via de traditionele media en social media”, deelt het Onderhoofd Communicatieraad van CDS, Tiffany Gillismee.
Zowel de First Lady, Mellisa Santokhi-Seenacherry als minister Henry Ori van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur geven aan dat het belangrijk is om de leerlingen in een vroeg stadium van hun studiecarrière kennis te laten maken met verschillende beroepen. Volgens directeur Poese is het de bedoeling om ‘beroependag’ landelijk op één vastgestelde dag te organiseren. Met interactie van de studenten heeft directeur Algemeen Vormend Onderwijs Robby Holband het belang van elk beroep in Suriname benadrukt.
Volgens de schoolleiding is de beroependag een mooi moment om de verschillende beroepen dichter bij de studenten te kunnen brengen. Naast de Communicatie Dienst Suriname, waren onder meer aanwezig: de Anton de Kom Universiteit van Suriname (AdeKUS), het Korps Brandweer Suriname (KBS), Korps Politie Suriname (KPS) en Stichting Suriname Centrale Ambulance Dienst (SUR-CAD).
- Bewolking, wat regen en ook zonneschijn..
- SAO traint personeel Telesur en Diakonessenhuis in printpla…..
- Quick Response Team houdt verdachte e-biker aan..
- Trump stopt tijdelijk alle militaire hulp aan Oekraïne..
- Lilawatie Sadhoe – Soebdhan (80) Vijfderijweg# 128 1-…..
- Anton Donald Starke (87) Den Haag, Nederland 1-3-2025..
- Trump dreigt zijn geduld te verliezen..
- The Future of Leadership & Business with AI 2025: Kans …..
- Bromfiets dief in verzekering gesteld..
- Chinese fabrikanten bereiden zich voor op nieuwe tariefverh…..
- Canadese consumenten kiezen voor lokale merken uit protest …..
- Column: Oranje in de VHP..
- Zeewater dringt opnieuw binnen na dambreuk Weg naar Zee: Es…..
- Hoefdraad mag bij verstek laatste woord voeren in strafzaak…..
- Minister Raghoebarsing: “Ik ga voor niemand de gevangenis i…..
- Venezuela beschuldigt Guyana van provocatie na maritiem inc…..
- OAS uit scherpe kritiek op acties Venezolaanse marine in Gu…..
- Verdediging persisteert: Algehele vrijspraak voor Hoefdraad..
- ‘Dankzij ABOP hebben grote delen van Suriname stroom, water…..
- Leerlingen Sarasvatischool maken kennis met diverse beroepe…..
- Media getraind in ethische berichtgeving mentale gezondheid..