Indien nodig, zal de oorlog losbreken binnen de politieke samenwerking tussen de zes partijen in OPTSU. Dat zei oud-voorzitter van de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) in een spraakbericht aan de ondervoorzitter van Wi Sranan. Hij vindt het niet kunnen dat mensen die in de samenwerking zitten, buiten strijd voeren. Hij doelt op uitspraken van Newalsing ‘Newara’ Nankoesing, de voorzitter van Wi Sranan, die op social media uitlatingen heeft gedaan over het spraakbericht. Nankoesing noemde het bedreiging. Hij heeft zich ook fel uitgelaten tegen de lijsttrekkerspositie van Wayne Telgt (SPA).
‘Als dit zo doorgaat gaat het resultaat zijn dat OPTSU gaat springen. Dan kunnen we de verkiezing vergeten. We gaan ons niet laten aanvallen door mensen die zich partners noemen en samen een strijd ingaan. Als men geen behoefte heeft om te praten kunnen we die oorlog starten en dan kunnen we alles gebruiken die we hebben om samen te werken onze eigen ondergang’, zegt Castelen in het spraakbericht aan de ondervoorzitter van Wi Sranan.
Castelen zegt tegenover . dat hij Nankoesing heeft geprobeerd te bellen nadat die uitlatingen deed over de SPA. Aangezien Nankoesing zijn telefoon niet opnam, stuurde hij het spraakbericht naar de ondervoorzitter van Wi Sranan. Er is volgens Castelen een verschil tussen een activist en politicus. Nankoesing zou zich meer als activist hebben opgesteld in een live op social media.
De samenwerking in OPTSU is uitgebreid en bestaat nu uit 6 partijen: SPA, PALU, Wi Sranan, SDU, PVRS en De Nieuwe Wind.
- Minister Sewdien niet helemaal tevreden over bereikte doele…..
- Ambtenaren krijgen vrij van dienst om campagne te voeren..
- Wetenschappers voorspellen grote aardbeving in Chili..
- Workshop gehouden gericht op de transformatie van de Werkgr…..
- Caricom-initiatief voedselveiligheid uitgebreid en verlengd…..
- Arbeidsinspectie krijgt schenking voor verbetering werkzaam…..
- Acteur Gene Hackman (95) en zijn vrouw (63) thuis dood aang…..
- 18-jarige veroordeeld tot 4 jaar cel voor verkrachting 11-j…..
- GRONDENRECHTEN CONCESSIERECHTEN EN EERLIJKHEID..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur wil banden versterken..
- Nationale Milieu Autoriteit komt met richtlijnen voor Gold …..
- Begin viering 75 jaar AMS met wandel- en trimloop..
- VN waarschuwt voor toename van ‘extreme wreedheidR…..
- President ontvangt nieuwe Braziliaanse ambassadeur..
- Costi Santarosa nieuwe Braziliaanse ambassadeur in Suriname..
- Gajadien vindt grondenrechtenproblematiek ingewikkeld..
- Voedselveiligheidsinitiatief uitgebreid, verlengd tot 2030..
- Regering heeft meer ruimte nodig voor behandeling Grondenre…..
- Man opgesloten na doodsbedreiging..
- Vandaag minder bewolking, maar zon..
- Radio- en televisie eigenaren kampen met grote uitdagingen..