De Caricom-jeugdambassadeurs, Arantxa Swedo en Richard Pinas, hebben in het kader van Youth Empowerment een inspirerend evenement georganiseerd voor jongeren. Dit vond op zaterdag 12 april plaats op het terrein van het Telesur Opleidingscentrum.
Jongeren uit diverse districten kwamen samen voor een dag vol inspiratie, educatie en verbinding met als doel hun rol in processen van maatschappelijke verandering te versterken. Het programma bestond uit interactieve workshops rond thema’s als mentale gezondheid, duurzaamheid, leiderschap, activisme en de rol van sociale media in bewustwording.
“Dit evenement is een levende herinnering aan de kracht van jongeren. Wanneer je investeert in hun groei, investeer je in de toekomst van Suriname en de regio”, aldus Swedo. Pinas benadrukte dat empowerment geen moment is, maar een beweging. “Wat we hier zagen, was het begin van iets groters dat gedragen wordt door de jongeren zelf.”
De inleiders waren invloedrijke leiders en ervaringsdeskundigen die hun verhalen en visies deelden met de jongeren. Deze werden door middel van open dialoog actief aangemoedigd om hun stem te laten horen en hun plaats in de samenleving op te eisen, zowel lokaal als regionaal.
- Veteranenpassen nu ook uitgereikt in Nickerie..
- Top 10 grootste economieën ter wereld | Koopkrachtpariteit …..
- Een Israëlische soldaat is zaterdag omgekomen bij gevechten…..
- Oekraïne wil tien Patriotsystemen kopen voor verdediging te…..
- Voorafgaande toestemming vereist voor afgebrande erfgoedpan…..
- NDP-kandidaat Gopal: “Als zijn vrouw te veel eist, moet San…..
- Atompai na gewelddadige beroving: “Ik ga nog lang niet dood…..
- Minister Ori: “Resultaten tweede kwartaal niet veelbelovend…..
- ONDERHANDSE BACOVEWINKEL..
- VERKWISTEND BELEID EN VERSTANDIG MASKER..
- Bewakers SION International gekneveld bij gewapende overval..
- NDP: Suriname zal ook herrijzen uit de crisis..
- CBB gestart met uitprinten oproepingskaarten voor 399.930 k…..
- Gestolen stad..
- VHP: “Lijden van Jezus herinnert ons aan waarde van rechtss…..
- Het vertrouwensbeginsel!..
- Nieuwe chemiepracticumzaal voor Faculteit Wis- en Natuurkun…..
- Vreemdeling als leerkracht..
- Bedekte of ontbrekende kentekenplaten belemmeren politiewer…..
- Santokhi: “Volk voelt nu het verschil, maar we lossen probl…..
- ‘NDP las pasi, zij misbruiken zelfs overledenen’..