Dankzij camerabeelden van het Safe City-systeem is de politie erin geslaagd de verdachten op te sporen die betrokken waren bij een overval op K.B., een bezoeker van een Suribet-kantoor in de vroege ochtend van 9 april. De beelden brachten de identiteit van Randy P. en Orveo J. aan het licht, die inmiddels zijn aangehouden en in verzekering gesteld.
Het incident vond plaats rond 2.00 uur toen het slachtoffer, K.B., een Suribetshop bezocht om gebruik te maken van een gokautomaat. Daar zag hij een groep mannen, maar hij schonk er geen aandacht aan. Toen hij merkte dat hij aan het verliezen was, besloot hij de winkel te verlaten en bij een nabijgelegen zaak koffie te halen.
Op dat moment werd hij plots omsingeld door twee mannen. Eén hield een mes dreigend voor zijn gezicht, terwijl de ander hem van achteren benaderde. Er ontstond een worsteling, waarbij zijn tas werd weggerukt. K.B. viel hierdoor op de grond, maar wist te ontsnappen. De twee daders sloegen daarop op de vlucht met de tas, waarin onder andere zijn mobiele telefoon en persoonlijke documenten zaten.
Op basis van de camerabeelden kon de politie snel een van de verdachten identificeren: Randy P., geen onbekende van de autoriteiten. Hij werd ruim een maand later opgespoord en aangehouden. Op zijn aanwijzing werd ook de tweede verdachte, Orveo J., gearresteerd.
Beide verdachten ontkennen betrokken te zijn geweest bij de overval. Randy P. beweerde dat hij niet de dader was en dat hij de naam van een zekere ‘Feo’ noemde onder druk van mishandeling door de politie. Orveo J. verklaarde dat hij het mes bij een andere persoon had gezien, maar dat hij zelf geen wapen bij zich droeg. Hij stelde dat het slachtoffer zelf de tas vastgreep waardoor deze viel, en dat hij zich bedreigd voelde en daarop zijn eigen tas meenam.
De zaak werd op 9 april voorgeleid bij de kantonrechter. Tijdens de zitting bleven de verdachten bij hun oorspronkelijke verklaringen. De rechter besloot de gevangenhouding van beide mannen te verlengen en stelde de zaak uit voor verdere getuigenverhoren. Twee getuigen zullen bij de volgende zitting worden gehoord.
- Santokhi geschokt door overlijden ambassadeur Nannan..
- Oproep aanhouding Dijksteel: Rechtsstaat mag geen dode lett…..
- SLM-vlucht PY993 naar Paramaribo afgelast na 7 uur vertragi…..
- Kampoe wint rivalenstrijd van Sudhar..
- Surinaamse ambassadeur Ryan Nannan overlijdt onverwacht in …..
- Goed bestuur, een remedie tegen corruptie; tijd voor nieuwe…..
- OM en verdediging botsen over wie strafzaak K.C. mag behand…..
- 𝙋𝙤𝙡𝙞𝙩𝙞𝙚 𝙍𝙚𝙜𝙞𝙤 𝙒𝙚𝙨𝙩 𝙬𝙖𝙖𝙧𝙨𝙘𝙝𝙪𝙬𝙩 𝙫𝙤𝙤𝙧 𝙣𝙖𝙡𝙚𝙫𝙞𝙣𝙜 𝙫𝙚𝙧𝙠𝙚𝙚𝙧𝙨𝙧𝙚𝙜𝙚𝙡𝙨 …..
- Steekpartij na woordenwisseling bij aanrijding; verdachte a…..
- First Voters..
- Xi roept op tot handhaving van VN en multilaterale systemen..
- Mogelijk totale lamlegging bij PCS..
- Parmessar vreest problemen met salarisuitbetaling eind juli..
- BIBIS informeert afdelingen over het overlijden van ambassa…..
- Oppositie wil spoeddebat..
- Geen sociale zekerheid meer voor kwetsbare groepen..
- Biden haalt uit naar Trump: “Er is al zoveel kapotgemaakt…..
- NDP las pasi, zij misbruiken zelfs overledenen in hun drang…..
- Ambassadeur Ryan Nannan is niet meer..
- Ambassadeur Ryan Nannan overleden..
- Breaking: Volledige lamlegging bij PCS, geen opname van pat…..