De politie heeft op dinsdag 13 augustus de 34-jarige vrouw S.S. in verzekering gesteld, omdat zij wordt verdacht van mishandeling en bedreiging van haar buren aan de Ramadhar Rajaramweg in Nickerie.
Het incident vond plaats op zaterdag 9 augustus, toen de 40-jarige H.A. tijdens een surveillance de politie benaderde. Zij verklaarde dat haar kinderen, J.R. (9) en J.K. (7), onderweg naar een winkel waren toen zij, ter hoogte van de woning van S.S., werden uitgescholden. Volgens de verklaring gooide de verdachte daarbij een hamer in hun richting, waarbij het been van de 7-jarige J.K. werd geraakt.
Toen H.A. het huilen van haar kinderen hoorde, snelde zij naar buiten en werd ook zij door de verdachte uitgescholden. S.S. zou vervolgens een scherp voorwerp hebben gepakt en de moeder en haar kinderen daarmee hebben bedreigd.
De moeder keerde met haar kinderen huiswaarts, waar zij onderweg de politie trof en het voorval meldde. Het scherpe voorwerp is in beslag genomen, maar de hamer werd niet aangetroffen.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is S.S. in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de exacte toedracht is nog in volle gang.
- TotalEnergies Suriname start Scholarship Programma voor jon…..
- Besluit over toekomst SLM gebeurt binnen drie maanden..
- KPA krijgt toezeggingen voor renovatie, uniformen en wapenu…..
- Finabank zet in op financiële geletterdheid voor een sterke…..
- Juspol-minister Monorath belooft verbeteringen bij Korps Pe…..
- President Simons prijst burgerinitiatieven voor schonere bu…..
- US$ 63.000 gereserveerd voor deelname Carifesta XV..
- Gewezen korpschef Isaacs verlaat politiedienst met opgeheve…..
- ‘Tekort aan vaklieden, oneerlijke concurrentie en politiek …..
- Soeropawiro: ‘Er waren veel onduidelijkheden’..
- Minister Landveld wil strengere controle op busdiensten en …..
- Financiën en Planning waarschuwt voor fake Facebookaccount …..
- Parlement stemt met Santokhi af over toelating als lid..
- Kantonrechter beslist woensdag over voorlopige vrijlating K…..
- Steekincident na rouwzitting: verdachte in verzekering gest…..
- Registratie en verlenging vuurwapenvergunning voortaan voll…..
- Afzwaaiend politiebaas Isaacs: functie korpschef lijkt een …..
- Twee mannen in Albina aangehouden voor seksueel misbruik mi…..
- President Simons stuit op onbekende kabinetten in Nickerie …..
- Vertrekkend politiebaas Bryan Isaacs: “Korpschef is een spe…..
- Man misbruikt minderjarige pleegdochter met collega..