De politie heeft op dinsdag 13 augustus de 34-jarige vrouw S.S. in verzekering gesteld, omdat zij wordt verdacht van mishandeling en bedreiging van haar buren aan de Ramadhar Rajaramweg in Nickerie.
Het incident vond plaats op zaterdag 9 augustus, toen de 40-jarige H.A. tijdens een surveillance de politie benaderde. Zij verklaarde dat haar kinderen, J.R. (9) en J.K. (7), onderweg naar een winkel waren toen zij, ter hoogte van de woning van S.S., werden uitgescholden. Volgens de verklaring gooide de verdachte daarbij een hamer in hun richting, waarbij het been van de 7-jarige J.K. werd geraakt.
Toen H.A. het huilen van haar kinderen hoorde, snelde zij naar buiten en werd ook zij door de verdachte uitgescholden. S.S. zou vervolgens een scherp voorwerp hebben gepakt en de moeder en haar kinderen daarmee hebben bedreigd.
De moeder keerde met haar kinderen huiswaarts, waar zij onderweg de politie trof en het voorval meldde. Het scherpe voorwerp is in beslag genomen, maar de hamer werd niet aangetroffen.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is S.S. in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de exacte toedracht is nog in volle gang.
- Amzad Abdoel gekozen tot vicevoorzitter Staatsraad.
- Vakbond SBB legt werk neer uit onvrede over beleid directie..
- Ronald Listeri Kensmil..
- Amzad Abdoel vicevoorzitter Staatsraad..
- Kenneth Lothar Sanches..
- Monique Dongor-Struiken..
- X hervat AI-chatbot Grok na korte opschorting.
- Video -Swarbrick geschorst na oproep tot sancties tegen Isr….
- PLO houdt TCT-minister pijnpunten voor..
- Vruchtbaar werkoverleg en kennismaking Korpsleiding en SPB.
- JusPol dreigt in de knel te komen door jarenlange betalings…..
- Omdat hij ook voor ons zou hebben gestreden..
- Herkansingsnormen verruimd om meer studenten de kans te gev…..
- Egyptische TikTokker start hongerstaking tegen marteling in….
- PAHO publiceert nieuwe update over Oropouche-koorts in de A….
- Jaarvergadering Rechtspraak Suriname 2025: ‘Toegankelijke r….
- Buurvrouw gooit hamer naar kinderen en bedreigt moeder..
- Belangrijkste internationale nieuws.
- Man bekent schuld in gruwelijke ontvoering: moeder doodgest….
- ‘Ik ben meer geïnteresseerd in een onmiddellijke vredesover….
- Slagingsnormen blijven ongewijzigd, herexamens vanaf 25 aug….