De buurtmanagers binnen het werkressort van het district Para, hebben op zaterdag 16 augustus 2025 een voorlichtingssessie voor de jeugd, alsook voor ouders en of verzorgers georganiseerd. Dit geschiedde in samenwerking met buurtmanagers, medewerkers van politie Rijsdijk, het Bureau Slachtofferzorg en de Kinder- en Jongerentelefoon. De informatiesessie “Opvoeden met liefde” werd gehouden te Rijsdijk.
Het doel van de bijeenkomst was ouders en verzorgers praktische richtlijnen en instrumenten aan te reiken ter bevordering van een veilige en zorgzame opvoedingssituatie.
Landelijk coördinator Buurtmanagement, de inspecteur van politie 1e klasse de heer Henry Kia, gaf aan dat “de jeugd van vandaag de toekomst van morgen is” en benadrukte dat preventieve voorlichting en begeleiding essentieel zijn om jeugdigen op het juiste spoor te houden. Buurtmanager majoor van politie Karinza Pengel lichtte toe dat deze sessies worden ingezet om opvoedings- en ontwikkelingsvraagstukken te adresseren die buiten de klassieke politietaken vallen. Door multidisciplinaire samenwerking kan de politie de samenleving structureel beter ondersteunen.
Boodschap aan de jeugd:Geloof in jezelf, grijp kansen en onthoud dat respect en liefde de basis vormen voor een sterke toekomst.
Buurtmanagers KPS houden voorlichtingssessie ‘Opvoeden met liefde’ Korps Politie Suriname.
- Jessurun: ‘Mijn naam wordt onterecht door het slijk gehaald…..
- Minister Monorath: “BBS onmisbaar voor de veiligheid in he….
- Sampie doet uitspraken zonder onderbouwing, zegt dokter Ale…..
- Simons: ‘President is niet bevoegd om grond uit te geven…..
- Finaal antwoord Fiti Makandra op spijtbetuiging Nederlandse…..
- Suriname en China versterken strategische relatie richting …..
- VSB neemt deel aan bijeenkomst over toerismesector..
- President Simons wil in 2026 al extra inkomsten voor staats…..
- Schoolmeubilair voor Botopasi, Semoisi en Godo in Boven-Sur…..
- Monorath bij BBS: ‘Ik zal ervoor zorgen dat u de nodige mid…..
- Minister Monorath: BBS onmisbaar voor veiligheid Suriname..
- President Simons waarschuwt haar ministers niet corrupt te …..
- ‘Verkeersveiligheid draait om redden van levens’..
- Bezoek minister Monorath aan Hof van Justitie in teken van …..
- Schoolmeubilair voor Botopasi, Semoisi en Godo Olo in Boven…..
- Landveld: Schoon Suriname sleutel tot toerismeontwikkeling..
- Verwarring omtrent slagingsnormen bij leerlingen, ouders en…..
- MONAC reageert op verklaring minister Tsang over renovatie …..
- Ex-minister Levens: ‘Leerlingen plukken vruchten van onderw…..
- De aanslag..
- Zelensky onder druk in Washington: Trump neigt naar Poetin …..