De eerste editie van de Business Summit of Diaspora Suriname, georganiseerd door het ministerie van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS), bracht de Surinaamse diaspora, lokale bedrijven en vakministeries samen. Het evenement vond plaats op 6, 7 en 8 februari 2025 onder het thema: ‘Unity overcomes Distance’.
Op de tweede dag van de summit, vrijdag 7 februari, vond een van de hoogtepunten plaats: de Culinary Fair in de Ballroom Prince aan de Commewijnestraat. De sfeer was feestelijk en bruisend, met een divers aanbod van internationale gerechten en culturele uitingen.
Bezoekers konden genieten van een breed scala aan culinaire hoogstandjes, waaronder Indiaas, Javaans, Braziliaans, Haïtiaans, Jamaicaans Chinees en inheems eten. Ook de Surinaamse keuken was goed vertegenwoordigd, met moksi aleysi, en verschillende soepsoorten, waaronder cassavesoep en pindasoep.
Daarnaast was er een bar waar exotische cocktails werden geserveerd.
Naast het culinaire aanbod, zorgde entertainment voor een levendige sfeer, waardoor de Culinary Fair niet alleen een proeverij was, maar ook een cultureel feest. Dit evenement benadrukte de verbondenheid tussen Suriname en zijn diaspora, waarbij gastronomie als brug diende om tradities en erfgoed samen te brengen.
The post Business Summit of Diaspora Suriname pakt uit met Culinary Fair ..
- NAS versterkt culturele samenwerking met India..
- Surinaamse bedrijven hebben nieuwe mindset nodig om zaken t…..
- Stabiele internetverbinding voor scholen Lelydorp..
- Ideaal leiderschap; behoeften van een samenleving..
- Onthulling ‘Lezend Kind’ op Samuel Glocklerschool in Commew…..
- President Ali: “Suriname op drempel van transformatie, maar…..
- Afreximbank bereid investeren in Suriname aan te moedigen..
- Dienst Watervoorziening kampt met vervuilde waterinstallati…..
- VN-chef waarschuwt Trump voor etnische zuiveringen in Gaza..
- Procureur-generaal bezoekt Apoera..
- Vicepresident Brunswijk en minister Ramdin beloven medewerk…..
- KPS kampt weer met brandstoftekort..
- MENSONTEREND (PAKKETTEN UIT INDIA)..
- ECD controleert ondernemingen in Commewijne..
- PG Paragsingh bezoekt Apoera..
- Regen in de ochtend en later onweersbuien..
- Santokhi moedigt internationale bedrijven aan om te investe…..
- Weer geen brandstof voor de politie..
- Brunswijk citeert selectief uit brief minister Ramsaran..
- Trump wil transgender sporters visum en toegang tot VS ontz…..
- ICT-lokaal Henry Hassankhan Scholengemeenschap heropent..