GRONINGEN — Het bezoek dat de leden van de Organisatie Bus- en Boothouders Suriname in Saramacca woensdag hebben gebracht aan districtscommissaris Sherin Bansi-Durga is geen protest, maar een signaal naar de centrale overheid om hun salarissen op tijd te storten. Dat hield coordinator Damian Rokadji de burgermoeder voor.
De bus- en boothouders leveren diensten aan het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur en zijn verantwoordelijk voor het schoolvervoer. De groep beklaagde zich bij Bansi-Durga over de late uitbetalingen door OWC en het uitblijven van de toegezegde loonsverhoging van 15 procent. Deze zou per januari 2025 ingaan.
Rokadji maakte duidelijk dat de ongeveer 25 bushouders voorstander zijn van optimale dienstverlening, maar haalde aan dat ze ook andere logistieke verplichtingen hebben. Het actiemodel werd woensdag ook elders in het land, bij andere commissariaten, toegepast. In Paramaribo trok men naar het kabinet van de vicepresident.
Bansi-Durga zei minister Henry Ori van OWC aandacht te zullen vragen voor de grieven van de bus- en boothouders. Ook beloofde ze de president in te zullen lichten. De districtscommissaris zei er alles aan te zullen doen dat de knelpunten van de doelgroep spoedig tot het verleden zullen behoren.
Districtscommissaris Sherin Bansi-Durga hoorde woensdag de grieven van de bus- en boothouders aan. [: BIC Saramacca]
- Nog twee dagen voor checken persoonsgegevens..
- PAHO waarschuwt voor verhoogd risico op dengue-uitbraken..
- Nationaal en internationaal komt het vaker voor dat OM word…..
- Sticon schrikt van brief Landvreugd in kwestie gronddispuut..
- Kaart toont de top exportpartner voor elk G20-land...
- Waldi Anches winnaar tweede editie veteranen damkampioensch…..
- Uitslagen Voetbal Wedstrijden van 10 februari 2025..
- AWJ geeft nadere uitleg over vaststelling armoedegrens..
- Nibte wacht goedkeuring ALV af om DNA-kandidaat te zijn..
- Auto vliegt in brand tijdens verkeerscontrole; politieagent…..
- Suriname werkt aan uitdagingen rond NRA-beoordeling..
- Santokhi: ‘Suriname mag geen fouten tolereren bij eerste of…..
- Business Summit of Diaspora Suriname pakt uit met Culinary …..
- Crooked Hillary.Deze moorden zijn het hoogtepunt van de Ame…..
- Unieke overeenkomst Shata en L’Institut des Amériques Surin…..
- Eerste Surinaamse Diaspora Business Summit overtreft verwac…..
- PL legt vóór verkiezingen claim op OW..
- Chevron bereidt debuutexploratieput voor op Surinaamse olie…..
- Ex-vicepresident Adhin: “Billboards van regering bevatten l…..
- Discussie over pensioenhervorming: oproep tot wetswijziging…..
- Geen visvergunningen voor Guyanese vissers:..