Robinhood zal, als alles goed gaat, binnenkort afscheid moeten nemen van Jamilhio Rigters. De spelmaker heeft plannen om zijn voetbalcarrière in het buitenland voort te zetten. De goaltjesdief van Robinhood en international van Natio onthulde dit via het socialmediakanaal van de Suriname Major League (SML) in aanloop naar de start van het nieuwe seizoen. De voetballer wil echter nog niet prijsgeven waar hij zijn loopbaan zal voortzetten.
“Ik ben ermee bezig”, gaf hij toe over een mogelijk vertrek naar het buitenland. Over zijn bestemming hield hij zijn lippen stijf. “Wanneer het zover is, zal ik het zelf bekendmaken.” Rigters schrikt er niet van dat er interesse is vanuit het buitenland. Volgens de aanvaller is dit een gevolg van de successen die Robinhood de afgelopen twee seizoenen boekte. In 2023 wonnen de rood-groenen bijna alles.
Lokaal werden de landstitel en de bekertitel behaald, maar vooral de prestaties buiten de landsgrenzen vielen op. Zo werd Robinhood zowel Concacaf Caribbean Shield- als Concacaf Caribbean Cup-kampioen.
De rood-groenen drongen zelfs door tot de knock-outfase van de Concacaf Champions Cup, waar ze uiteindelijk hun meerdere moesten erkennen in Herediano uit Costa Rica. Rigters, die aanvoerder is van Robinhood, had een cruciale bijdrage in dit succes.
“We hebben de afgelopen twee jaar goede competitiejaren gedraaid. Er zijn mensen die naar ons kijken, vandaar die aanbiedingen”, licht Rigters de belangstelling in hem toe. Het is niet de eerste keer dat Rigters naar het buitenland gaat. In 2022 vertrok de linkspoot naar Zweden voor een stageperiode bij Norrby IF.
De aanvaller van Robinhood slaagde er toen niet in een contract af te dwingen bij de Zweedse tweedeklasser, maar keerde na de stageperiode van vier weken met een dosis ervaring terug. Nu zal hij opnieuw proberen een profcarrière in het buitenland te lanceren.
- Inbrekers knippen camerabewaking door bij inbraak in bedrij…..
- MIGRANTEN VERWELKOMEN, OF BESTELEN EN WEGPESTEN?..
- Geslaagd Netwerk Event van de 12de editie van de Bouw-, Woo…..
- Vermiste man gevonden: lichaam komt dagen later boven water..
- “Politieke stunt bouw zeedijk Weg naar Zee”..
- 30 bromfietsers vorig jaar omgekomen in het verkeer..
- Huize Ashiana krijgt bloeddrukmeters van het kabinet..
- Oriënterend bezoek Staatsolie aan FPSO-faciliteit Guyana..
- Indiase voedselpakketten zullen op veiligheid gecontroleerd…..
- VN-mensenrechtendeskundige op bezoek in Suriname..
- ‘Jouw Stem Telt’: bewuste keuzes voor een sterker Surin…..
- Damaru lanceert campagne ‘Jouw stem, het verschilR…..
- Bronto Somohardjo: “Landvreugd is de ‘prey prey’-mini…..
- 2024: Verkeersslachtoffers toegenomen; grootste groep jonge…..
- Bekendmaking..
- Grote interesse onder diaspora om te werken in Suriname..
- Ramadhin ontkent intrekken Bazo-kaarten en dure hartoperati…..
- Piloot lichtgewond bij crash privévliegtuig in Maripasoula..
- OM bevestigt ontvangst 10 verzoekschriften Wi Sranan..
- Del Castilho: Terugroepwet ongewenst, maar noodzakelijk..
- Migratie-uitdagingen en de noodzaak van een duurzaam beleid…..