De politie van Brokopondo ontving in de avond van zondag 24 augustus 2025 een melding via het Command Center over een gewapende overval en moord. Het incident vond plaats aan de Ramaweg, nabij Mast 73 in het district Brokopondo.
Uit het voorlopige politionele onderzoek kwam naar voren dat de slachtoffers, aangeduid als W.R. en D.H., onder het voorwendsel van een woningbezichtiging naar de locatie waren gelokt. Bij aankomst werden de slachtoffers overvallen en onder schot gehouden door twee gewapende, gemaskerde mannen en een vrouw die eveneens deel uitmaakt van de bende. Het tweetal werd gebonden, gemarteld en vervolgens meegenomen naar een afgelegen weg.
D.H. werd daar doodgeschoten, terwijl W.R. in zijn arm werd geraakt. Hij slaagde erin zich in veiligheid te brengen. Na de komst van de politie werd W.R. door een ontboden ambulance afgevoerd naar een ziekeninrichting voor medische hulp. Het ontzielde lichaam van D.H., dat werd aangetroffen met een schotwond in de rug, is in opdracht van het Openbaar Ministerie in beslag genomen voor obductie.
Op de plaats delict zijn verschillende sporen aangetroffen die betrekking hebben op het incident. De daders hebben onder meer geld, sieraden, telefoons en het voertuig van één van de slachtoffers buitgemaakt. Op basis van het onderzoek is één van de daders in beeld gebracht. De politie die belast is met deze strafzaak, werkt aan de opsporing en aanhouding van het trio.
Degenen die verantwoordelijk zijn voor deze brute moord, hebben niet alleen het leven van D.H.. ontnomen, maar ook diepe littekens achtergelaten bij W.R. en de nabestaanden. Het plegen van een dergelijke daad brengt onmetelijk veel verdriet en leed met zich mee. Dit leed raakt niet alleen de slachtoffers, maar ook hun families, vrienden en de gehele gemeenschap.Het is nooit te laat om de juiste beslissing te nemen. Wees moedig en meld u aan bij de politie van de afdeling Kapitale Delicten.`
Brute overval in Brokopondo: Eén man doodgeschoten, daders voortvluchtig Korps Politie Suriname.
- Ponderosa met drie deelnemers in Inter Caribbean Show Jump …..
- Valerie Fris bekroond met internationale award voor onderzo…..
- Militairen staan klaar om politie te assiteren bij veilighe…..
- Bezoek aan goudverwerkingsbedrijf en Pan Am Motors..
- Tiener steelt duizenden euro’s van vader voor dure e-bike….
- 𝐊𝐫𝐚𝐜𝐡𝐭𝐞𝐧𝐛𝐮𝐧𝐝𝐞𝐥….
- GranMorgu belooft financiële doorbraak voor Suriname..
- Recidivist gearresteerd bij drugsinval..
- Kavish Soekhlal beëdigd als kandidaat-notaris bij Hof van J…..
- Zoon opgepakt voor zware mishandeling en bedreiging van zij…..
- Internationale oliebedrijven betalen wel degelijk belasting…..
- Pastor veroordeeld tot 2,5 jaar cel voor ontucht: persrecht…..
- AZP krijgt schenking prostaat-biopsienaalden; voorraad goed…..
- Minister Tsang reageert op gevoelige kwesties: ‘Alle kritie…..
- Sonja Sarman..
- Calypso-legende Mighty Sparrow bezong Suriname in onvergete…..
- Chagall Mitchel Basfielt..
- Chagall Mitchel Basfielt..
- Minister Pokie: ‘Koopkrachtversterking is niet stopgezet…..
- VES: ‘Suriname moet Dutch Disease voorkomen’..
- Jeugddammers vallen in de prijzen tijdens Caribische kampio…..