Vicepresident Ronnie Brunswijk heeft aangekondigd dat de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) op zondag 18 mei haar slotmanifestatie zal houden. Voor aanvang van de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM) gaf de vicepresident vol vertrouwen aan dat er een duidelijke groei waarneembaar is binnen de partij in aanloop naar de verkiezingen.
ADVERTENTIE
Volgens Brunswijk is het zonneklaar dat de ABOP geen etnische politiek bedrijft, ondanks kritiek vanuit bepaalde hoeken. “We bewijzen keer op keer dat de partij mensen uit alle lagen van de samenleving aantrekt. Ook leden van andere politieke partijen sluiten zich bij ons aan. Dat toont aan dat we breder gedragen worden dan men denkt,” aldus de vicepresident.
Brunswijk erkent verrast te zijn door de snelheid waarmee de partij aan populariteit wint. “Ik had niet verwacht dat de groei zó hard zou gaan.” Hij schrijft het succes toe aan zijn leiderschap en aan de geloofwaardigheid die de partij in de samenleving geniet. “Mensen sluiten zich niet alleen aan vanwege persoonlijke belangen, maar vooral omdat ze vertrouwen hebben in de ABOP. Dat vertrouwen is de sleutel.”
De vicepresident benadrukte dat hij een man van zijn woord is. “Wanneer er problemen zijn in de gemeenschap, worden petities vaak als eerste aan mij aangeboden. Dat geeft aan dat mensen geloven dat ik hen serieus neem en naar oplossingen zoek.”
Hij voegde daaraan toe dat burgers hem nog altijd thuis opzoeken voor hulp. “Dat is een standaard geworden,” zegt Brunswijk. Ook op woensdagen melden burgers zich regelmatig bij het kabinet van de vicepresident met hulpvragen. “Ik zal blijven luisteren en ondersteunen waar ik kan.”
De uiteindelijke resultaten op de dag van de verkiezingen zullen volgens Brunswijk het definitieve beeld geven van de positie van de ABOP binnen de politieke arena.
- Suriname op de drempel van verandering..
- Goslar 85 jaar geleden gezonken..
- Lesuitval op Mulo Brokopondo door ondergelopen schoolterrei…..
- Bromfietser aangereden en overreden..
- President Santokhi luistert naar zorgen veiligheidsdiensten..
- Bromfietser (20) gedood bij aanrijding met auto – Twe…..
- Man opgepakt op J.A. Pengelluchthaven voor verduistering go…..
- Sranan Lobi Dey roept op tot liefde voor Suriname..
- Robinhood versus Transvaal: onstuitbare kracht tegen onbewe…..
- Waarschuwing: valse Ozempic (semaglutide) in omloop..
- GAJADIEN EN FINANCIËN..
- Wet- en regelgevingloos..
- Volksgezondheid: Koop Ozempic alleen via erkende apotheken..
- Man bedreigd en onder druk gezet om voertuig af te staan..
- Verkeersongeval met dodelijke afloop..
- Bevorderingen grootste verworvenheid van minister Emanuel..
- Hoop..
- Geen fatsoenlijk overleg door Bee bij afgelassen 2e vergade…..
- Ongeveer veertien woningen getroffen door wateroverlast Bro…..
- Remmen auto functioneren niet: auto belandt bij inhaalmanoe…..
- Man probeert bij wegafsluiting vanwege werkzaamheden goudmi…..