ABOP-voorzitter Ronnie Brunswijk en NPS-leider Gregory Rusland hebben maandagavond de lucht geklaard in een persoonlijk gesprek. “Zij hebben een agio sigaar gerookt”, zegt een ingewijde aan .. Volgens bronnen zijn de plooien gladgestreken. Ook met NDP-voorzitter Jennifer Simons is telefonisch contact geweest, aangezien zij op dat moment in Nickerie verbleef.
In aanloop naar de presidentsverkiezing heeft Brunswijk zijn partijstructuren met spoed bijeengeroepen. De vergadering vindt vanmiddag plaats in Ballroom Prince. Vertegenwoordigers uit alle districten zijn uitgenodigd om aanwezig te zijn en worden gevraagd op eigen kracht naar de locatie te komen.
Tijdens de meeting worden de partijleden bijgepraat over de laatste ontwikkelingen rond de vorming van de nieuwe regering. Brunswijk zal een update geven over de samenwerking met de NDP en wat er verder zal gebeuren.
Hoewel het erop lijkt dat de rust binnen de coalitie is teruggekeerd, blijft het afwachten hoe de afspraken in de praktijk zullen uitpakken bij de feitelijke verkiezing van president en vicepresident. Het is nog niet bekend of de ABOP meer invloedrijke posities binnen de nieuwe machtsverdeling heeft verkregen. Brunswijk heeft steeds te kennen gegeven dat ABOP het vicepresidentschap moest krijgen. Hij heeft hiervan nu blijkbaar afgezien.
De oproep van Brunswijk:
- Twee doden aangetroffen in twee dagen..
- Drie verdachten opgepakt voor diefstal zes aluminium stelli…..
- ABOP kiest definitief voor samenwerking met NDP..
- Minister Ori: historisch besef nodig voor nationale eenheid…..
- Fokké waarschuwt: ‘Het wachten is op de volgende grote bran…..
- Jogi: ‘Laatst gehouden DNA-vergadering verliep niet vlekkel…..
- Brunswijk: ABOP staat achter Simons en Rusland als presiden…..
- ABOP houdt wrange smaak over aan ondersteuning coalitie..
- Ori pleit voor nationaal instituut voor geschiedenis en cul…..
- Van den Berg opgelucht over rechterlijk vonnis tegen Kirpal…..
- PAHO: Sterfte niet-overdraagbare ziekten in de Amerika’s me…..
- Drie verdachten aangehouden; twee hunner heengezonden..
- Man mishandelt en bedreigt partner met bierfles..
- Parmessar verwacht nakoming coalitieafspraken..
- Sherida Mormon pleit tijdens Tak Tangi voor economische act…..
- Zuales Doekoe: ‘Je zag dat de kinderen er behoefte aan hadd…..
- PCS-medewerkers in actie wegens herhaalde salarisvertraging..
- SEOB: Overheidsuitgaven zetten SRD onder druk, groei vlakt …..
- Alerte bewaker voorkomt brand: brandweerbeleid onder vuur..
- Tanzaniaanse zanger lanceert nieuwe song in Suriname..
- Jongeren centraal in zesdelige serie slavernijverleden Den …..